fbpx
Кейси/#КейсДня

Київський студент відтворює будівлі університету в Minecraft

Серед інших робіт — Батьківщина-мати й вулиці міста Славутич
Альтман Дарина, 17.09.2020

Студент магістратури кібернетики КНУ ім. Шевченка Мітя Мітічкін відтворює у Minecraft будівлі свого університету. Серед інших робіт — Батьківщина-мати та вулиці його рідного міста Славутич.

Мітя грав у Minecraft багато років і завжди хотів відтворювати у грі рідні місця. Він захоплюється модернізмом в архітектурі, тому вибір пав на корпуси університету ім. Шевченка.

За словами Міті, відтворивши будівлі університету, він виразив свою любов до них. Окрім цього, відреагував у такий спосіб на те, що зараз відбувається з ними і з українським модернізмом загалом. Корпуси постійно утеплюють, обклеюють скловатою і фарбують у білий колір, що істотно псує їх оригінальний вигляд. 

Мітя Мітічкін

“Майнкрафт — це дуже цікавий формат для творчості. Він накладає обмеження, але це мене й захоплює. Адже обмеження стимулюють до креативності. Наприклад, стіни повинні бути завтовшки в два блоки (~2 метри), бо з обох боків мають бути різні матеріали. Тому доводиться креативити, щоб при цьому зберегти пропорції і передати реальний простір факультету”, — розповідає хлопець.

“Мені подобається процес будівництва: я ходив і фотографував будівлю, а у грі відтворював її за фото, планами евакуації і деталями, які залишилися в пам’яті. У процесі дослідження пізнаєш саму будівлю, починаєш помічати деталі, повз які проходиш щодня і не звертаєш уваги. Розумієш, чому приміщення розташовані саме так, створюєш кращу просторову картину в своїй голові і усвідомлюєш геніальні архітектурні рішення, що ввійшли до проєкту.”

Читайте також у рубриці #КейсДня
/ Більше ніж просто їжа: унікальний ресторан, де замовлення приймають за допомогою конструктора LEGO
Розповідаємо про одну з локацій данського LEGO House
/ Без смертей на дорогах: як Норвегія комунікує про безпеку руху
Та чи вдасться їм пересадити всіх мешканців на електромобілі
/ Більше ніж мода: соціальні теми на подіумі
Розповідаємо, як змінюється світ моди, чому брендам важливо тримати руку на пульсі суспільних змін і чим примітні колекції Весна/літо 2022
/ Шлях кримських татар: як комунікувати від імені цілого народу
Розповідаємо про мультидисциплінарний проєкт “Шлях/Yol”: історія і культура кримських татар
/ Історія та стратегія Marvel: шлях від коміксів до власного всесвіту
Розповідаємо про комікси, масштабну кризу та три незмінні кроки в корпорації
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень