fbpx
Slow news

Комунікації журнальних обкладинок: Time та Vogue

Подяка працівникам, ушанування пам’яті та випуск, присвячений дітям
Данилюк Даяна, 09.06.2020

На початку карантину друковані ЗМІ активно комунікували через свої обкладинки на тему самоізоляції. Усі вони зображали нову реальність, у якій на вулицях немає людей, а супергероями сталі лікарі. Сьогодні розповідаємо про обкладинки журналів за червень-липень, які порушують нові важливі теми. 


Time

Журнал оприлюднив обкладинку свого випуску за 15 червня 2020 року. Висвітлюючи тему протестів в Америці та світі, спричинених убивством афроамериканця Джорджа Флойда, Time помістив на обкладинку картину американського художника Тіта Кафара.

Картина під назвою “Analogous Colors” зображає афроамериканську матір, яка тримає своє дитину. Частина полотна вирізана, щоб показати материнську втрату.

За хвилину до смерті Джордж Флойд, прикований до землі ногою поліцейського, звернувся до своєї матері Ларсенії, яка померла 30 травня 2018 року. Чоловік промовив: “Мамо! Мамо, я помираю.” 

На червоній рамці картини можна прочитати 35 імен темношкірих чоловіків і жінок, смерть яких у багатьох випадках спричинив системний расизм. 


Vogue Italia 

Випуск Vogue Italia за червень присвячений дітям та їхньому світобаченню, що сформувалося за час карантину. Обкладинки нового випуску намалювали діти з різних міст віком від 2 до 10 років. 

«Існує проста й принципова причина, чому цей випуск Vogue Italia присвячено дітям. Ми вважаємо, що вони найбільш проігноровані жертви пандемії, яка вплинула на всіх нас. Окрім того, що діти перестали спілкуватися та гратися з іншими дітьми, у всьому світі та Італії зокрема досі невідомо, чи відкриються школи у вересні знову. У  свідомості дітей уже поселилося відчуття тривоги та розгубленості. 

Саме тому червневий випуск Vogue Italia містить багато казок. Протягом століть казкові історії використовували, щоб побороти страхи і тим самим змиритися з ними. У багатьох із цих казок одяг відіграє вирішальну роль, оскільки це той засіб, за допомогою якого кожен з нас показує себе іншим.

Ми також скористались можливістю пояснити дітям цей дивний, часто нелогічний, але все ж унікальний світ моди, який так само, як у казці, повинен буде пережити низку змін найближчими місяцями», — розповів головний редактор Vogue Italia Емануель Фарнеті. 

Томас В. – 4 роки, Нью-Йорк
П’єтро Р. – 6 років, Мілан
Рейчел Т. – 5 років, Болонья

Норі Т. – 5 років, Амстердам
Джорджіо П. – 10 років, Парма
Камілла С. – 2 роки, Дакар

Тадціо Д.М. – 6 років, Париж
Віолетта Т. – 5 років, Мілан


British Vogue

Британський Vogue помістить на липневу обкладинку трьох працівників з Лондона, які під час пандемії опинилися на “фронтовій лінії” через свої професії.

Портрети жінок зробив фотограф Джеймі Гоксворт. На них машиністка потягів лондонського наземного транспорту, акушерка зі Східного Лондона та працівниця супермаркету King’s Cross. 

«Вони представляють мільйони людей у ​​Великобританії, які в розпал пандемії надягли обмундирування й вирушили допомагати», — сказав головний редактор British Vogue Едвард Еннінфул.

Рейчел Міллар, акушерка
Наргуїс Хорсфорд, машиністка
Аніса Омар, працівниця супермаркету 

Раніше ми писали про фотосесію Роберта Паттінсона для журналу GQ, яку актор зробив самостійно вдома, та спільний номер португальських GQ та Vogue. 

Читайте також у рубриці Slow news
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інстаграм додав нову опцію до прямих трансляцій
Відтепер користувачі зможуть вести прямі ефіри лише для обраних підписників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень