Slow news/News

Компанія Facebook планує запуск нових додатків

Експерементальні проєкти: від подкастів до школярського музичного сервісу
Данилюк Даяна, 06.12.2019

Facebook займається підготовкою додатків для подкастів, подорожей, розсилки новин та обслуговування робочих місць – повідомляє The New York Times.

Для розробки нових проєктів компанія створила нову команду під назвою New Product Experimentation Team, яка буде розвивати нові види активності для юзерів. Нові продукти від Facebook під брендом New Product Experimentation Team допоможуть інтегрувати додатки Instagram, Messenger, WhatsApp та Facebook, які належать компанії.

Перший додаток AUX, музичний майданчик для школярів, вже доступний в Канаді. AUX розрахований на дітей шкільного віку, які будуть додаватись до “вечірки” в додатку щодня о 9 вечора. Вони обиратимуть пісню і змагатимуться, щоб вона грала першою. Переможець обирається за найбільшою кількістю “оплесків”, які дали інші юзери.

Інший додаток, Bump, допомагає заводити знайомства, він доступний в Канаді та на Філіппінах. Це анонімний чат без фото, відео чи посилань, де юзер може чатитись лише з однією людиною в один момент.

Всі нові додатки будуть доступні в AppStore та Google Play Store, при цьому не всі будуть використовувати логін Facebook для реєстрації. 

Читайте також у рубриці News
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень