fbpx
Slow news

Instagram видалив акаунт Pornhub через тиск активістів

Тому що сайт заохочував користувачів ставати порноакторами
Мачулка Ангеліна, 05.09.2022

Instagram призупинив дію облікового запису Pornhub через порушення правил спільноти.

У своєму акаунті в Instagram Pornhub ділився непорнографічними відео та зображеннями. Проте Доун Гокінс, генеральний директор Національного центру з сексуальної експлуатації (NCOSE), повідомив, що сайт “прямо пропагував порнографію” та показував відео на кшталт “Наступна ціль у кар’єрі”, які заохочували людей ставати порноакторами. Зокрема, NCOSE був серед тих людей і організацій, які вимагали в Instagram видалити сторінку Pornhub.

До видалення облікового запису в Pornhub було 13,1 мільйона підписників і понад 6200 публікацій. Зараз у нього залишилися акаунти у Twitter і YouTube.

“Instagram сміливо вирішив припинити партнерство з Pornhub, і настав час для всіх корпоративних організацій наслідувати його приклад”, — сказав Гокінс.

Instagram зробив такий крок через місяць після того, як Visa та Mastercard припинили співпрацю з рекламним відділом материнської компанії Pornhub MindGeek. Це рішення ухвалили через низку судових позовів неповнолітніх дітей проти Pornhub — без згоди та відома на сайті розміщували порнографічні ролики за їхньою участю.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень