fbpx
Slow news

Instagram попереджатиме про небажані ”оголені” фотографії

Адже третина жінок до 35 років зазнавала домагань в інтернеті
Мачулка Ангеліна, 25.09.2022

Instagram розробляє функцію, за допомогою якої користувачі зможуть блокувати небажані “оголені” фото у своїх повідомленнях. 

Нова функція буде додатковим параметром конфіденційності, схожим на опцію “Приховані слова”. Останню запустили минулого року — вона фільтрує повідомлення, що містять образливу лексику й емодзі. Тепер, використовуючи машинне навчання, Instagram запобігатиме доставці “оголених” фотографій. Сервіс просто не переглядатиме й не зберігатиме їх.

Проте, як зазначають у соцмережі, функція перебуває на ранніх стадіях розроблення.

“Ми тісно співпрацюємо з експертами, аби переконатися, що ці нові функції зберігають конфіденційність людей, надаючи їм можливість контролювати повідомлення, які вони отримують”, — говорить представник Meta.

Захист від “оголених” фотографій у приватних повідомленнях вирішили ввести через постійні скарги користувачів.  Згідно зі звітом дослідницького центру Pew Research Center від 2021 року третина жінок віком до 35 років зазнавала сексуальних домагань в інтернеті. З такою ж проблемою стикались 11% чоловіків цієї самої вікової категорії. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень