fbpx
Slow news

Європейська авіакомпанія пропонуватиме напрямки для відпустки на основі плейлиста на Spotify

Кампанію проведуть у Франції, Італії, Швейцарії та Великобританії
Мачулка Ангеліна, 11.08.2022

Авіакомпанія easyJet і Spotify надаватимуть персоналізовані рекомендації щодо місця для подорожі на основі прослуханої музики.

Новий проєкт назвали Listen & Book (“Слухай і бронюй”). У його межах мандрівникам пропонуватимуть подорожі по Європі, Північній Африці та на Близькому Сході на основі прослуханої музики. Наприклад, якщо музичний смак спокійний, розслаблений і мрійливий, то користувачу запропонують відвідати ботанічний сад у Лісабоні або сходити в сауну в Гельсінкі. Настрій плейлиста визначають за позитивністю пісень, енергією і темпом. Окрім рекомендацій щодо конкретних міст і місць для подорожей, людям також показуватимуть найближчі музичні заклади в запропонованому пункті призначення.

“Ця творча співпраця показує, що можливо з потоковим аудіо. Слухачі взаємодіють зі Spotify, щоб отримати натхнення та відкриття, а наша зосередженість на персоналізації дає змогу брендам розвивати значущі інтерактивні зв’язки зі своєю аудиторією. «Слухай і бронюй» є чудовим прикладом того, як бренди можуть під’єднатися до мислення споживачів і взаємодіяти з ними інноваційними та корисними способами, які досягають реальних результатів”, — говорить Річард Франкель, глобальний креативний директор Spotify.

Проєкт “Слухай і бронюй” проводитимуть у Франції, Італії, Швейцарії та Великобританії. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень