Кейси/#КейсДня

Як Spotify створив кампанію з мемів

“Я: Розійтись було взаємним рішенням. Також я: Sad Indie playlist”
Альтман Дарина, 17.01.2021

У квітні 2019 року Spotify випустив кампанію “Music for every mood” з мемами про музику. У межах ініціативи створили серію зображень для зовнішньої реклами на основі популярних інтернет-мемів.

“Я: Розійтись було взаємним рішенням
Також я: Sad Indie playlist”

Меми на плакатах акцентують на різних плейлістах Spotify, що підходять для будь-яких життєвих ситуацій. 

Ти: Я спішу додому дивитись по телевізору, як закохуються незнайомці
Spotify: Timeless love songs
Ти: Нарешті я запалюю цю свічку за $40
Spotify: Totally Stress Free

Окрім цього, запустили кампанію на ТБ, у якій жартівливо зобразили, як певні плейлісти можуть поліпшити день у різних ситуаціях.

Цікаво, що кампанію розділили на дві частини. На “зрілих” ринках, таких як Австралія, Канада, Нова Зеландія, Нідерланди, Німеччина, Швеція, Велика Британія та США, Spotify має на меті зміцнити свої відносини з міленіалами й привернути увагу інших аудиторій.

На нових ринках Spotify прагне розширити свою популярність. Це стосується таких країн, як Бразилія, Мексика, Колумбія, Аргентина, Франція, Італія, Іспанія, Таїланд, Філіппіни, Індонезія, та Південної Африки.

На “зелених” ринках Spotify позиціонує себе як найкращий сервіс для пошуку нової музики. У Бразилії розмістили білборд із зображенням місцевого гіп-гоп виконавця Baco Exu do Blues. 

“Приходьте в Spotify і відкривайте улюбленого нового виконавця”

Джун Совег,
головна директорка споживчого та товарного маркетингу Spotify

“Spotify змінив те, як люди знаходять та споживають музику й подкасти, і надав нові можливості шукати новий контент. Багатогранна кампанія дає нам змогу поглибити свій зв’язок з людьми, що вже знають та люблять Spotify, й акцентувати увагу на моментах музичних знахідок серед нових користувачів”, – коментує Джун Совег.


Підтримай нас на Patreon!

 Donate
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень