fbpx
Slow news

Готовий на все! Готовий до всього!

Бренд «Бащинський» змінив логотип і дизайн паковання продуктів
Bazilik Media, 30.04.2024

У квітні на полицях супермаркетів з’явився оновлений «Бащинський»: команда змінила дизайн продукту й бренд-платформу. За словами представників бренду, незмінними залишаються оригінальний смак, стандарти якості виробництва та широкий асортимент.

Бути ближчим та зрозумілим для споживача й вирізнятися на полиці — основні принципи бренду м’ясо-ковбасних виробів «Бащинський». А щоб зберегти свою актуальність, наважились на зміни. Бренд омолоджується як за своїм підходом, так і за зовнішніми проявами.

 Логотип і дизайн паковання змінилися вперше за всю історію існування бренду

Цієї весни команда бренду «Бащинський» презентувала оновлені логотип, дизайн та бренд-платформу, які говорять зі своєю аудиторією однією мовою та відповідають очікуванням споживачів від продукту. До речі, логотип і дизайн паковання змінилися вперше за всю історію існування бренду.

Пані Ірина додає, що однією із цілей було створити єдиний бренд-блок на полицях супермаркетів, що має поліпшити видимість бренду абсолютно у всіх категоріях. Створення eye-catching дизайну в дуже конкурентній категорії мʼясо-ковбасних виробів — це необхідна умова для того, щоб споживачі помічали вашу продукцію. 

«Безумовно, це тільки перший крок для досягнення наших амбітних цілей протягом наступних років. Ми тримаємо фокус на сильній асортиментній стратегії, дотриманні незмінно високих стандартів якості, які є візитівкою абсолютно всіх брендів компанії “МХП”, та запуску потужних рекламних кампаній», — зазначає Ірина Донченко, керівниця центру розвитку брендів категорії м’ясо «МХП».

Як саме зміниться «Бащинський»?

Бренд-платформа «Готовий на всЕ! Готовий до всього!»

«Бащинський» створив єдину платформу, щоб підвищити впізнаваність окремих категорій продуктів завдяки простій та зрозумілій комунікації. «Сосиски, ковбаси, делікатеси, курочка су-від — все, що так полюбляють споживачі, створюється заради якості, смаку й задоволення щоденних потреб. Бренд готовий на все і до всього для українських сімей».

Логотип і дизайн паковання

«Лаконічність, сучасність та збереження впізнаваного стилю — саме це прагнула створити команда “Бащинський”. Відтепер усі паковання й етикетки виконані в єдиній стилістиці та мають основний фірмовий колір — насичений бургунді, що дасть змогу бренду вирізнятися на полиці, зберегти постійну аудиторію та збільшити нову».

Завдяки тестуванню 5 різних концепцій дизайнів зі споживачами з різних регіонів України вдалося досягти бажаного результату й визначити безумовного лідера. На думку споживачів, обраний дизайн – яскравий, сприймається найбільш апетитно та відмінно підкреслює сприйняття бренду, робить його сучаснішим.

Новий дизайн для бренду створила литовська агенція DPJN, а загальну концепцію і бренд-платформу розробляла внутрішня креативна команда «Бащинський».

Читайте також у рубриці Slow news
Vivat проведе низку заходів на Книжковому Арсеналі
Видавництво вирішило не відмовлятися від участі у фестивалі
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень