fbpx
Slow news

Гейміфікована маска в Instagram від Міністерства охорони здоров’я

Щоб тренуватися, не виходячи із соцмережі
Ірина Виговська, 30.05.2020

Креативне агентство TABASCO, МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram.

Вона пропонує вправи для мобільності шийного відділу. Розробленням займалися креативне агентство TABASCO, компанія FFFACE, спортивний комплекс підготував чемпіон світу із джиу-джитсу та майстер спорту України міжнародного класу з фітнесу Іван Настенко.

Завантажити маску можна у акаунті @coronainfoua.

Під час карантину люди мало рухаються та здебільшого проводять час за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для шиї положенні. Щоб заохотити українців робити корисні перерви, Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Червоного Хреста запустило гру SportFromHome. Завдяки їй тренуватися можна, не виходячи з Instagram.

SportFromHome — гейміфікована маска, доступна у Instagram-акаунті @coronainfoua. Маска містить кілька рівнів лабіринту, на яких пропонують різні вправи для шиї. З кожним рівнем вправи та лабіринт ускладнюються, що дає можливість зробити повноцінну зарядку.

«Креатив — це те, що допомагає важливим речам бути почутими. SportFromHome приклад того, як можна працювати із сучасними технологіями та впроваджувати міцні антикризові рішення», — говорить Світлана Павелецька, голова комунікаційного офісу Кабінету Міністрів України.

Технічним втіленням маски займалася студія FFFACE.

«Під час карантину в людей виникли мемні ритуали нового типу: зустрічати кур’єра, немов супергероя, збиратися на вигул собаки, як поринати в пригоду, працювати на диваноофісі. Ці ритуали в поєднанні з бажанням відпочити за грою-тайм-кіллером створюють потенціал для популяризації нашої розробки та, як наслідок, акаунту @coronainfo в Instagram. Фінальна мета гри-маски — поширити важливе повідомлення “Будьте здорові й не забувайте розминатися”», — зазначає CEO FFFACE Дмитро Корнілов.

Раніше ми писали, навіщо брендам робити маски в Instagram.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень