fbpx
Slow news

Heinz використає ШІ для творення наступної рекламної кампанії

Програма згенерувала картинки про кетчуп
Мачулка Ангеліна, 05.08.2022

Компанія Heinz використає результати своєї роботи зі штучним інтелектом для створення наступної рекламної кампанії.

Команда з маркетингу Heinz випробувала алгоритм Dall-E 2 від дослідницької групи OpenAI, що створює деталізовані зображення за заданим текстовим завданням. Для цього внесли низку універсальних підказок, пов’язаних із кетчупом, загально описавши, які картинки потрібні.

У результаті Dall-E створив зображення з різними пляшками: з неоновим відтінком, за формою схожу на собачку чи нібито намальовану від руки. Єдина схожість — колір пляшки, форма та напис торгової марки Heinz.

Кампанія на основі штучного інтелекту є продовженням торішнього проєкту. Тоді випадкових людей попросили намалювати звичайну пляшку кетчупу. Ці результати також мали тенденцію містити знаковий логотип.

Жаклін Чао, старша бренд-менеджерка в Heinz, сказала, що використання ШІ здається природним наступним кроком порівнюючи з тогорічною кампанією.

“Надалі технологія, ймовірно, лише вдосконалюватиметься, а можливості того, що можна створити, будуть ще більшими, ніж зараз, — говорить Чао. — Ми раді бачити, як це вплине на традиційні способи творчого розвитку, коли справа стосується рекламних кампаній і не тільки”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень