fbpx
Зсередини/Додатки

Додатки офісного працівника на карантині: для здоров’я та продуктивності

Випрями спину, пий більше води, не прокрастинуй у соцмережах
Данилюк Даяна, 04.11.2020

Зараз більшість офісних працівників перейшли на дистанційний режим роботи. Більш розслаблена домашня атмосфера не надихає відстежувати свої шкідливі звички й боротися з ними. Часто ми ігноруємо окуляри для роботи за комп’ютером, забуваємо пити достатньо води протягом дня чи тримати спину рівно під час сидіння.

Тому ми зібрали 5 додатків для офісних працівників, що нагадуватимуть вам про банальні речі, які часто забуваються. І можливо, саме працюючи вдома, ви надихнетесь позбуватися своїх шкідливих звичок.


Eyehacks

ДЕ? AppStore

ЦІНА: безкоштовно 

ПРО ЩО? Зарядка для очей

Офтальмологи радять усім людям, які проводять багато часу за комп’ютером чи ноутбуком, робити зарядку для очей та користуватися спеціальними окулярами.

Якщо ж ви постійно забуваєте про зарядку, а в кінці робочого дня відчуваєте втому — радимо завантажити мобільний додаток, який нагадуватиме вам про це. 

Eyehacks пропонує низку вправ для зняття втоми й усунення відчуття сухості очей. У додатку можна обирати вправи залежно періоду дня — ранок, обід чи вечір, а також установити спеціальні нагадування.  

За потреби можна створити власну програму й займатися щодня. 


Waterbalance

ДЕ? AppStore

ЦІНА: безкоштовно 

ПРО ЩО? Додаток, що нагадує про водний баланс організму  

“Пити воду потрібно”, — про це нам говорять лікарі, бренди та реклама на телебаченні.

Але для того, щоб ваш організм почувався добре, ви маєте знати й уживати свою добову норму води. Із цим допоможе додаток Waterbalance. Він запитає про ваш вік, вагу та зріст, спосіб життя і на основі цих даних визначить норму води для підтримання водного балансу організму.

Якщо ви проводите багато часу за робочим столом і забуваєте про гідратацію — достатньо завантажити додаток та наповнити кухоль водою. Після заповнення всіх даних Waterbalance періодично нагадуватиме вам випивати певну кількість води.

Також у додатку можна заповнювати день іншими напоями — чай, кава, газована вода, вино тощо. Залежно від кількості, яку ви вжили, Waterbalance визначатиме, скільки чистої води вам залишилося випити, щоб поповнити денний водний баланс організму.  


Fix.Me

ДЕ? AppStore

ЦІНА: безкоштовно, $19.99 або $29.99

ПРО ЩО? Додаток для тих, хто сутулиться за робочим столом 

Усі ми грішимо зігнутою спиною, коли працюємо за комп’ютером, а в кінці робочого дня скаржимося на біль. З початку карантину, коли більшість перейшла на дистанційну роботу, думки про рівну спину під час сидіння виникають в голові ще рідше.

У додатку Fix.Me можна налаштувати спеціальні нагадування, які допоможуть виправляти поставу. Ви можете отримувати нагадування через кожні одну, дві чи вісім годин, а також обирати дні тижня, в які ви хочете їх отримувати. Крім того, можна встановити конкретний час.

Зі стандартними налаштуваннями додаток надсилатиме вам нагадування випрямити спину щогодини. Ви можете додати до нього заголовок і короткий мотиваційний текст на свій смак: “Доброго ранку. Випрями спину. Вдалого тобі дня!” або “Знову хочеш м’язовий спазм увечері? Я так не думаю, випрями спину.”

Користувачі додатка також мають доступ до медичних і наукових статей про здоровий спосіб життя.


Google Задачі

ДЕ? AppStore

ЦІНА: безкоштовно

ПРО ЩО? Додаток для впорядкування своїх завдань

Для тих людей, хто не любить користуватися планерами, забуває їх заповнювати чи просто не може тримати всі справи на день в голові, існує додаток Google Задачі.

З його мінімалістичним та зручним дизайном можна створювати окремі списки, редагувати їх та додавати задачі на майбутнє за допомогою календаря.

Усередині додаток нагадує нотатки на iPhone. Виконані задачі потрібно відмічати, після чого вони автоматично переходитимуть в інший список.  

Додаток також дає змогу створювати підзадачі та замітки до задач. А оскільки це додаток від Google, його можна інтегрувати з Gmail та Google Календарем.


Moment — Screen Time Tracker

ДЕ? AppStore та Google Play

ЦІНА: безкоштовно

ПРО ЩО? Додаток, який відстежує час, проведений у телефоні 

Усі ми знаємо, як складно іноді буває налаштуватися на роботу. А коли офісом став дім, працювати можна в ліжку й необов’язково вилазити з піжами — відволіктись на соцмережі ще легше.

Сьогодні у більшість смартфонів вбудована програма для відстеження активності. За допомогою неї ви можете переглянути, які додатки забирають у вас найбільше часу, і навіть поставити таймер на обмеження користування ними.

Проте, навіть виконавши таку просту дію, ми все одно відволікаємося на телефон. Щоб підвищити свою продуктивність у робочий час, користуйтеся додатком Moment. Він допоможе стежити за тим, скільки часу ви проводите в телефоні. Ідеться не лише про прокрастинацію у соцмережах, а й про користування месенджерами, поштою та іншими програмами. 

У Moment можна налаштувати нагадування, години роботи, рахувати час, проведений у телефоні, а також дізнатися, скільки разів протягом дня ви берете в руки телефон, як багато сповіщень отримуєте тощо. 

Читайте також у рубриці Додатки
/ Добірка додатків і програм для створення субтитрів на відео
10 додатків для транскрипції та створення субтитрів
/ 10 застосунків і програм для роботи з грошима
Добірка сервісів для обліку витрат, контролю доходів та заощаджень
/ Добірка корисних додатків і програм для людей з інвалідністю
Допомога людям з порушеннями слуху, GPS для незрячих та програми для вивчення шрифту Брайля
/ Як безпечно комунікувати: добірка додатків
Для зв’язку без доступу до мережі
/ 12 сервісів, корисних для дизайнера
Для пошуку фотографій, шрифтів, створення градієнтів і генерації ідей
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень