fbpx
Кейси

Добірка соціальних реклам із тваринами

Види, що зникають, забруднення довкілля та захист від жорстокості
Альтман Дарина, 07.11.2020

Реклами з тваринами пробуджують у нас людяність та милосердні почуття. Вони нагадують про наше зобов’язання піклуватися про менших сусідів та оберігати їх. Соціальні реклами з тваринами часто відсилають до проблем навколишнього середовища та прав тварин. Вони говорять про глобальні проблеми, які непросто розв’язати, і звертають увагу на незручну й неприємну правду.

Безпритульність, уплив глобального потепління на домівки тварин, жорстоке поводження задля розваг, виготовлення їжі, одягу та косметики — це лише частина проблем, на яких акцентують соціальні реклами.

Ми зібрали яскраві приклади кампаній та зробили добірку з п’яти соціальних реклам із тваринами.


BUND

BUND Friends of the Earth in Germany – це некомерційна організація, що займається збереженням природних видів та охороною навколишнього середовища. У співпраці з агенцією Scholz & Friends вони створили плакати для привернення уваги до видів, які зникають. Зобразили тварин, що потрапили в пастку між стрілками на годинниках. У такий спосіб нам нагадують, що кожні 60 секунд вимирає один рідкісний вид. 

“Кожна хвилина має значення. Кожне пожертвування допомагає. Bund.net ”.


Acção Animal і LPDA

Спільна кампанія двох португальських організацій із захисту прав тварин — Acção Animal та Liga Portuguesa dos Direitos do Animal (LDPA) — разом з агенцією MSTF Partners.

Реклама відсилає до проблеми експлуатації тварин у цирках. Падіння обручів, електричний струм та інші циркові атрибути постійно травмують та завдають страждань тваринам. Їх зв’язують ланцюгами та змушують тренуватися до виснаження — усе це викликає у тварин стрес і навіть депресію.

“Цирк із тваринами – це зовсім не весело. Не бери участь у шоу.”


WWF

Разом з агенцією DDB Всесвітній фонд дикої природи створив кампанію, що привертає увагу до впливу зникнення видів на екосистему Землі.

“Місія Всесвітнього фонду дикої природи — зберегти біорізноманіття Землі, захищаючи види тварин та місця їх проживання. Людство не може вижити без здорової стійкої екосистеми. Небезпека не лише для тварин – це загроза і для нас.”

“Жахливо. Ще жахливіше. Лячно. Ще лячніше.”


Endangered Wildlife Trust

TBWA Worldwide створили соціальну кампанію для південноафриканської екологічної організації Endangered Wildlife Trust. Реклама порушує проблему забруднення довкілля сміттям та пластиком. Адже найменший шматок гумки може завдати серйозної шкоди тварині чи цілій екосистемі. На плакатах зобразили мертвих альбатросів, що загинули через сміття, залишене людьми. Фотографії реальних птахів зробив журналіст-фотограф Кріс Джордан. Плакати надрукували на переробленому папері за допомогою рослинних чорнил. 


CARA

TBWA, Philippines розробили кампанію для центру адопції тварин CARA. На плакатах зобразили разюче “до і після” з домашніми тваринами, що раніше були безпритульними.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень