fbpx
Slow news

Для Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо надрукують подіуми з переробленого пластику

Їх створив художник Асао Токоло
Мачулка Ангеліна, 16.07.2021

Японський художник Асао Токоло створив подіуми для Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо. Їх надрукують на 3D-принтері з переробленого пластику.

Протягом дев’яти місяців японці здали на перероблення кількість пластику, еквівалентну 400 тисячам пляшок засобу для прання. Загалом маса пластику становила 24,5 тонн. Збирали сировину в 2000 спеціальних ящиків, які встановили в універмагах та школах по всій Японії. Перероблений пластик використали для 3D-друку всіх 98 подіумів, які будуть встановлені для нагородження переможців.

“Подіуми були створені з метою показати світові різні шляхи реалізації стійкого суспільства та залучити все населення Японії до процесу виробництва подіумів на історичних Іграх”, — пояснюють організатори.

П’єдестал для Олімпійських ігор-2020
П’єдестал для Паралімпійських ігор-2020

Олімпійські кільця для п’єдесталів та факел виготовили з переробленого алюмінію, який спочатку використовували для формування тимчасового житла для людей, переміщених через Великий тохокуський землетрус 2011 року.

Оргкомітет Токіо-2020 поставив перед собою ціль повторно використати або переробити 65% усіх відходів, що утворяться під час проведення Ігор, і 99% усіх предметів, закуплених для Ігор .

Компанія Procter & Gamble, яка є спонсором олімпіади, перетворить п’єдестали на пляшки із шампунем та мийними засобами.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень