fbpx
Slow news

Для Гостомельського притулку створили благодійні NFT-ілюстрації

Про те, чим собаки відрізняються від “свинособак”
Мачулка Ангеліна, 20.06.2022

Креативна агенція Bickerstaff.835 створила для Гостомельського притулку благодійний проєкт з ілюстраціями про собак і “свинособак”.

BARK from bickerstaff.742 on Vimeo.

Проєкт BARK (Best Artists Raise Kindness) містить низку зображень від понад 20 українських ілюстраторів, де пояснюється різниця між собаками, що є друзями людини, і “свинособаками” — окупантами.

Ці ілюстрації стали NFT-токенами. Для тих, хто хоче придбати токен, створили спеціальну інструкцію. А для тих, хто хоче просто допомогти притулку фінансово, на сайті залишили реквізити.

Також Bickerstaff.835 розробили ексклюзивні офлайн-додатки до NFT. Новий власник ілюстрації може отримати військовий шеврон як власну відзнаку в ролі лідера вільних собак. Ім’я власника може з’явитися на спеціальній Алеї зірок Гостомельського притулку для собак. Також можна отримати VIP-пропуск до притулку з безоплатним пожиттєвим доступом чухати та бавити тварин у будь-який час.

Зараз у Гостомельському притулку живуть понад 500 собак і близько 200 котів. Багатьом тваринам потрібна медична допомога. Власникам притулку бракує коштів на їжу та воду для улюбленців.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень