fbpx
Slow news

Coca-Cola зняла до Різдва три короткометражні фільми

Так бренд запускає свою нову розважальну платформу Real Magic Presents
Мачулка Ангеліна, 13.12.2022

Coca-Cola зняла антологію короткометражок до Різдва та Нового року.

Три короткі фільми із серії Christmas Always Finds Its Way розповідають про те, як люди святкують Різдво на трьох різних континентах.

Фільм “Альма” зняв бразильський режисер Веллас. Його дія розгортається в мексиканському містечку, яке славиться виготовленням різдвяних прикрас протягом усього року. Коли жителі міста намагаються відчути свято, несподівана подія повертає їм різдвяний дух.

Christmas Bites — це комедія про американського вампіра, який уперше зустрічається з батьками своєї дівчини та давнім суперником — Санта-Клаусом. Режисером стрічки є Алекс Буоно, номінований на премії “Оскар” і “Еммі” та відомий своєю роботою над серіалом “Мотрійка” від Netflix.

Les Petits Mondes De Noël розповідає про роман між двома закоханими, які працюють у сусідніх магазинах у Парижі — крамниці звукозаписів і книгарні. Режисером став Джей Бі Брауд, відомий своїм короткометражним фільмом 2019 року In the Still Night і рекламою Apple для iPhone 2021 року The Painters.

Ця різдвяна антологія стала першим проєктом нової розважальної платформи Coca-Cola під назвою Real Magic Presents. У її межах бренд створюватиме фільми в різних форматах, які “оспівують історії людських зв’язків, розказані чарівними способами”.

Після різдвяної серії Coca-Cola продовжить співпрацювати з режисерами, сценаристами, продюсерами та платформами, щоб створити більше контенту під егідою Real Magic Presents.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень