fbpx
Slow news/News

Чи є в IGTV шанси на монетизацію?

Потенціал IGTV на монетизацію. Думки експертів
Чабан Валерія, 24.01.2020

У червні 2018 року Instagram запустив вже відому функцію перегляду довгих відео – IGTV. Це система, що супроводжується потужними таргетинговими інструментами Facebook та дає можливість завантажувати відео тривалістю до однієї години.

Оскільки ця функція доволі нова, поки що не існує потужної системи монетизації IGTV, як наприклад у телебачення чи хоча б схожої функції Facebook Watch. Але зміни вже близько, і скоро, за словами експертів, опитаних AdWeek, IGTV розширить можливості для здобуття прибутку. На думку Джона Холдріджа, генерального менеджера компанії Fullscreen, IGTV можна порівняти із YouTube станом на два-три року тому. “І хоча я не вбачаю в IGTV можливості монетизації за допомогою реклами перед роликами, я впевнений, що перетворення рано чи пізно призведуть до монетизації”.

На відміну від Facebook Watch, який вже має деякі засоби монетизації, IGTV поки що тільки тестує можливості монетизувати контент. Прес-секретар Instagram зазначає: “Ми не розглядаємо стратегію ліцензування чи впровадження свого оригінального контенту”.

Експерти зазначають, що IGTV має неабиякий потенціал для розвитку, бо молоде покоління користується сервісом дуже активно. Facebook Watch має більш дорослу цільову аудиторію. “Ми вважаємо, що IGTV є цікавим місцем для тестування формату шоу. Ми спостерігаємо позитивне залучення аудиторії та сподіваємось побачити рішення щодо монетизації до 2020 року”, – зазначає Барак Шрагай, СЕО IMGN Media.

Читайте також у рубриці News
/ Instagram-сторінки платформи «Меморіал» відновлено після блокування з боку Meta
Там зібрано понад 5 тисяч історій жертв, яких вбила росія
/ Renault створила кампанію про жінок, яких назвали на честь героїні реклами цієї марки
Проєкт зняли до Дня батька
/ Spiilka Design Büro запустили влог на YouTube
У першому випуску розповіли про створення мобільного додатка держави у смартфоні “Дія”
/ Телевізійні зйомки через ZOOM
Програми “Нового каналу” тепер створюють, не виходячи з дому
/ Кінофестиваль Docudays UA пройде онлайн
Акт солідарності зі світовою культурною спільнотою
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень