fbpx
Slow news

Британський ювелірний ритейлер уявив історичних персон як сучасних Instagram-дів

І оцінив теперішню вартість їхніх прикрас
Мачулка Ангеліна, 20.08.2021

Британська компанія Diamonds Factory запустила проєкт, який уявляє знаменитих жінок минулого сучасними блогерками в Instagram.

В ініціативі “взяли участь” Клеопатра, Марія Антуанетта, Єлизавета І, Марія Стюарт та інші відомі й упливові жінки минулого. За допомогою історичних джерел і цифрових технологій Diamonds Factory створили низку портретів учасниць кампанії. Їхні фігури помістили на тло, що певною мірою перегукується із життям цих жінок. Наприклад, Марія Антуанетта з’явилася біля хлібобулочної крамниці, на якій є вивіска Antoinette’s Cake — це відсилання до фрази, яку нібито сказала королева: “Якщо в них немає хліба, то хай їдять тістечка!” Так королеви й упливові жінки минулого стали Instagram-блогерками.

Консультант із ювелірних виробів з діамантами Джеймс Гарріс оцінює прикраси, які носять жінки на зображеннях. Наприклад, на Клеопатрі — прикрашений коштовностями комір, золота змієподібна манжета й каблучка, яка на сьогодні, ймовірно, буде оцінена в більш як 2 мільйони доларів. А вартість золотої, посипаної коштовностями корони королеви Єлизавети може становити один мільйон доларів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень