fbpx
Slow news

Британська веганська організація запустила кампанію проти вбивств тварин певного виду

Тому що левів і носорогів захищають, а ягнят і свиней їдять
Мачулка Ангеліна, 29.08.2022

Провідна веганська благодійна організація Великої Британії Viva! запустила кампанію, щоб спонукати людей переглянути своє сприйняття видів тварин і стати веганами.

У проєкті “Мисливці за трофеями” відтворили фотографії мисливців зі своєю впольованою здобиччю, але замість носорогів, зебр і левів поруч лежать корови, свині та вівці. Ініціатива закликає всіх людей стати веганами та проявити співчуття до тварин.

Кампанію запустили напередодні Всесвітнього дня боротьби проти видового шовінізму, який відзначають 27 серпня. Видовий шовінізм — це ідеологія, згідно з якою життя й інтереси одного виду цінують більше за інших.

“Зображення мисливців із левами чи носорогами часто викликають сильну реакцію, але коли йдеться про худобу, багато людей відводять очі. Пошук креативного способу зупинитися та змусити людей задуматися про цінність усіх видів був викликом, який прийняла вся команда”, — говорить Адам Бодфіш, виконавчий креативний директор McCann Birmingham — агенції, яка працювала над кампанією.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень