fbpx
Slow news

Booking пропонує українським біженцям безплатне житло в країнах Європи

Цими тарифами можуть скористатися лише люди, які виїхали з України
Мар'яна Хемій, 30.03.2022

Платформа Booking спільно з декількома європейськими готелями пропонує для українських біженців безплатне житло в Європі та проживання за тарифами зі знижками від 50 % до 100 % (без урахування податків і зборів).

Пропозиціями для біженців можуть скористатися лише люди, які виїхали з України. Під час реєстрації заїзду потрібно мати із собою посвідчення особи — паспорт, ID-картку або будь-який інший документ, який підтверджує проживання в Україні.

Спеціальні тарифи доступні в помешканнях, які долучились до цієї ініціативи. Вони розташовані в Словаччині, Угорщині, Румунії, Польщі, Молдові, Чехії, Італії, Німеччині, Нідерландах та Австрії. Забронювати помешкання можна за 0–3 дні до дати заїзду.

Сервіс Booking не стягує жодних комісій за тарифами для біженців з України, однак у деяких випадках доведеться сплатити збори, що не залежать від сервісу, як-от міський податок або туристичний збір. Також через технічні обмеження безплатні варіанти помешкань на сайті відображатимуть кінцеву ціну 0,01 євро, яку сервіс та партнери не мають наміру стягувати.

У деяких помешканнях для завершення бронювання може знадобитися кредитна картка. Booking запевняє, що в разі скасування бронювання його вартість вам повернуть в повному обсязі. Адже мета, яку переслідує сервіс, — запропонувати якомога більший вибір помешкань. Вони також працюють над тим, щоб додати більше варіантів, які можна забронювати без кредитної картки.

Раніше готельна мережа Hilton надала для українців мільйон номерів по всій Європі. Одна людина може перебувати в номері до п’яти ночей.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень