BMW представила нову рекламну кампанію Moving Landscapes, у якій говорить про задоволення від водіння, майже не показуючи сам автомобіль. Ролик зосереджується не на продукті, а на відчуттях під час поїздки.
Кампанію розробила креативна агенція Serviceplan Spain. Основна ідея в тому, що запам’ятовується не лише пункт призначення, а сам процес руху — те, що відбувається під час поїздки, між початком і кінцем маршруту. Візуально кампанія побудована на ефекті розмиття руху. Для створення зображень фотограф проїхав кількома дорогами в Іспанії за кермом BMW і знімав пейзажі під час руху автомобіля на швидкості. У результаті було створено серію абстрактних зображень без прив’язки до конкретних локацій. На них відсутні впізнавані місця чи сам автомобіль — акцент зроблено на світлі, лініях і кольорах, що передають відчуття руху, пише CREAPILLS.
BMW свідомо відмовилася від традиційних для автомобільної реклами елементів. У матеріалах кампанії:
- немає «геройського» кадру автомобіля;
- не демонструють технічні характеристики;
- відсутні пояснення чи акцент на технологіях;
- не використовують впізнавані маршрути або туристичні локації.
За словами виконавчого креативного директора Serviceplan Spain Еміліо Вальверде, метою було передати спадщину бренду як «чисту емоцію» та зафіксувати момент, коли «мислення зникає, а відчуття беруть гору». Таким чином, кампанія говорить про задоволення від водіння через переживання, а не через аргументацію.
Moving Landscapes реалізували в Іспанії у форматі зовнішньої реклами, а також у цифрових каналах бренду. Також активацію продовжили в культурному середовищі — через журнал Matador magazine.
Також може бути цікаво: Маркетингові війни: як Samsung, BMW, Pepsi та інші бренди заграють з конкурентами