fbpx
Slow news

Більшість українських стартапів планує розширюватися попри війну

І лише 4% опитаних стартапів очікують на скорочення
Мачулка Ангеліна, 18.08.2022

Міністерство цифрової трансформації провело дослідження про розвиток українських стартапів під час повномасштабної війни.

Компанії брали участь в онлайн-опитуванні. Їхні відповіді аналізували за такими критеріями: релокейт стартапів і команд, їх фінансове становище, вплив на розвиток галузі та ринку, отримання підтримки після початку війни, короткотермінові та довготермінові плани.

Більшість опитаних стартапів повністю або частково залишилась в Україні. Також є ті, які нікуди не переїжджали й не збираються це робити в майбутньому. Виключно в Україні залишилось більше половини стартапів.

Після початку повномасштабного вторгнення десята частина нових працівників стартапів мала покинути команду. Проте це стосується не всіх компаній: понад чотири з десяти стартапів не відчули жодних змін.

З 24 лютого половина опитаних стартапів не отримала жодної допомоги. Водночас майже всі потребують фінансової допомоги. Також серед потреб — партнерства, послуги PR і маркетингу, розширення мережі контактів.

Більшість опитаних зазначила, що очікує розширення своєї діяльності в короткотерміновій перспективі. Лише 4% стартапів вважають, що їхня діяльність може бути скорочена.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень