fbpx
Slow news

Більш ніж половина українських підприємців очікують на повернення до довоєнних обсягів впродовж 1-3 років, — дослідження

Попри збитки бізнес активно донатить на благодійність
Мачулка Ангеліна, 02.08.2022

Mastercard провела дослідження про стан і ключові потреби малого та середнього бізнесу в Україні під час війни.

В Україні попри війну, вимушену релокацію, труднощі з логістикою та зменшення обсягів продажів продовжують працювати 61% підприємців. 91% із тих, хто призупинив діяльність, готові відновитися в майбутньому.

Хоча частина бізнесів функціонує, 79% із них констатують зменшення обсягів виробництва, причому для половини підприємців таке скорочення сягає від 50% до 99%. Проте 19% опитаних вдалося залишитися на довоєнному рівні, а 2% ще й збільшити обсяги бізнесу.

41% опитаних прогнозує повернення до довоєнних показників виробництва впродовж року, 30% вважають, що для цього знадобиться від одного до двох років, а 23% очікують, що зможуть повністю відновитися не раніше ніж, за два-три роки.

І попри складнощі українські підприємці активно жертвують гроші на благодійність і підтримують волонтерські ініціативи — таких 74% опитаних.

70% підприємців говорять, що використовують цифрові канали продажів, серед яких найпопулярнішими є соціальні мережі (40%) і власний сайт (33%). Для 39% опитаних активних зараз підприємців саме цифрові канали приносять більшу частину всіх замовлень.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень