fbpx
Slow news

Аудиторія Facebook пішла на спад у 6 обласних центрах України (дослідження)

У більшості обласних центрів Instagram випередив Facebook
Альтман Дарина, 25.01.2021

Комерційна агенція PlusOne провела дослідження української аудиторії у Facebook та Instagram. У дослідженні проаналізували проникнення двох соцмереж в обласних центрах та регіонах, частоту використання мобільної та десктопних версій, версій на iOS та Android, гендерних та вікових особливостей української аудиторії.

За даними дослідження, українська аудиторія Facebook та Instagram з липня 2020 року зросла на 1 млн кожна – до 16 та 14 млн відповідно. Кількість користувачів Facebook Messenger збільшилась на 800 тисяч – до 10 млн. А за допомогою рекламних інструментів Facebook тепер можна охопити на 1 млн користувачів більше, тобто 22 млн.

Жителі майже всіх областей України віддають перевагу Facebook. Винятком є три регіони: Харківська область, де Instagram має проникнення 38% проти 35% у Facebook, Одеська (42% та 41% відповідно), Запорізька (36% та 35% відповідно). Facebook найпопулярніший у Київській (57%), Львівській (48%) та Дніпропетровській (48%) областях. Найнижче проникнення – у Кіровоградській області (34%).

Найвище проникнення Instagram – у Київській (51%), Одеській (42%) та Дніпропетровській (41%) областях. Найменш популярною соцмережа є у Кіровоградській області (26%).

Instagram випереджає Facebook за часткою користувачів серед українців віком до 29 років. Причому серед 18-23-річних та 25-26-річних рівень проникнення перевищує показник 100%. Це можна пояснити тим, що в молодих користувачів може бути кілька акаунтів у соцмережі або створені фейкові сторінки.

Обидві соцмережі продемонстрували зростання кількості користувачів у більшості вікових груп за останні пів року. Найбільший спад кількості користувачів Facebook та Instagram зафіксовано серед 19-річних (понад 50 тис.). Facebook випереджає Instagram за збільшенням кількості користувачів у вікових групах 37-38 років та 52+ років. 

Частка користувачів, які заходять у Facebook з десктопу, знизилась на 8%.

Читайте також у рубриці Slow news
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
«Катерина» – створили платний застосунок, який допоможе в небезпечних ситуаціях
На виклик упродовж 5 хвилин приїде група оперативного реагування
21 червня відбудеться міжнародна акція «Візьми собаку на роботу»
У такий спосіб привертають увагу до культури поводження з тваринами
Укрпошта випустила нову марку «Україно, вперед!»
Її присвятили участі національної збірної з футболу в Євро-2024
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень