fbpx
Slow news

Aнтиінстаграм-додаток очолив рейтинг App Store у США

Через наплив користувачів у програмі почалися збої
Мачулка Ангеліна, 27.07.2022

Соцмережа BeReal очолила рейтинг магазину App Store у США.

BeReal називають ”антиінстаграмом”. Щодня додаток вимагає від усіх людей на платформі зробити фото протягом двох хвилин після сповіщення — так усі зможуть побачити, яким користувач є насправді. В юзерів BeReal немає часу підготуватися до фото й обробити його. Якщо користувач не робить фотографію, то отримає “позначку ганьби” з написом “Запізнілий” і не зможе переглядати світлини друзів.

За тиждень з 11 по 17 липня застосунок установили 1,7 мільйона разів, що є найбільшим тижневим приростом за всю історію. Проте такі результати вплинули на роботу додатка — під час фотографування стаються збої, користувачі не можуть завантажити світлини й урешті отримують позначку “Запізнілий”. 

Згідно з даними платформи аналізу даних Apptopia протягом перших двох тижнів липня кількість негативних відгуків щодо продуктивності й помилок у BeReal зросла на 254 %. У травні відгуки про негативну або змішану продуктивність і помилки становили 56,4 % від загальної кількості відгуків. 

Арун Лакшманан, доцент кафедри маркетингу Школи менеджменту Університету Буффало, говорить, що такі проблеми поширені, коли попит у соцмережі раптово зростає. Раніше таке ставалось з Instagram і Twitter.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень