fbpx
Slow news

Airbnb повністю оновила свій сайт

Змінили інтерфейс і оновили підхід до пошуку помешкань
Мачулка Ангеліна, 13.05.2022

Платформа для пошуку житла Airbnb повністю оновила свій сайт.

Кампанію назвали “Airbnb 2022. Версія літо”.

Дизайн сайту цілком переробили — тепер він зосереджений на категоріях, за якими клієнти можуть обирати місце візиту чи помешкання. Усього категорій буде 50 — це колекції апартаментів, підібраних за стилем, розташуванням або місцями для дозвілля поблизу.

Оголошення в категорії на сайті сортуватимуть за допомогою технології машинного навчання для аналізу назв, текстових описів, відгуків гостей, підписів до фотографій та інших даних.

Окремо йтиме категорія “Дизайн” — так користувачі швидше зможуть знайти помешкання, з огляду на культову чи просто улюблену архітектуру. В описі помешкання можна знайти ім’я архітектора або бюро, що створило будівлю.

З’явиться нова функція — “Роздільне перебування”. Так людина зможе поділити свою тривалу поїздку на частини, живучи в різних місцях.

Також введуть програму захисту AirCover. Вона забезпечуватиме гостя всім необіхдним, якщо реальні апартаменти виявляться не такими, як в оголошенні, зламається якась техніка без змоги її полагодити чи гість не зможе зайти в помешкання. У всіх цих випадках Airbnb або поверне гроші клієнту, або знайде таке саме чи краще житло.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень