fbpx
Slow news

Журналісти The New York Times оголосили одноденний страйк

Тому що між їхньою профспілкою та The Times не поновлено контракт
Мачулка Ангеліна, 09.12.2022

Журналісти The New York Times розпочали страйк через те, що між їхньою профспілкою та компанією The Times складно дійти згоди щодо нового контракту.

Страйк тривалістю 24 години розпочався в четвер, 8 грудня. Працівники протестують проти переговорів із The Times, які ніяк не можуть привести до консенсусу.

Попередній контракт між профспілкою та компанією закінчився в березні 2021 року. Відтоді між сторонами вже відбулося 40 раундів переговорів, проте згоди досі не дійшли щодо низки вимог: зарплат, медичних і пенсійних виплат та інших питань.

“Їхня пропозиція щодо заробітної плати все ще не відповідає економічним вимогам, оскільки вона значно відстає від рівня інфляції та середнього рівня зростання заробітної плати в США”, — заявила профспілка у своєму оголошенні про страйк.

До того ж протестувальники засуджують політику повернення на робочі місця в офіс після пандемії та систему оцінювання продуктивності працівників компанії. Згідно з дослідженням працівників, яке було опубліковане в серпні 2022 року, білошкірих людей оцінювали вище, ніж латиноамериканців і чорношкірих.

Загалом у профспілці близько 1450 працівників у відділі новин, реклами та інших. Із них страйкують 1100. Під час страйку за створення новин відповідатимуть переважно ті працівники, які не є членами профспілки, — таких близько 350.

Попередній страйк журналістів The New York Times відбувся в 1978 році, він тривав 88 днів.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві стартує серія зустрічей Unpacking Biennial — про підготовку проєктів для Венеційської архітектурної бієнале
У програмі відкриті розмови, воркшопи та онлайн-події про представлення України на міжнародних архітектурних заходах
Etnodim створив набори для самостійного вишивання
До першої серії увійшов набір із технікою вишивки, яку у 2025 році внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини Волині
Будинок Іграшок та uzahvati запрошують киян на дитячий майданчик — слухати імерсивну виставу S V O Ї
Проєкт допомагає відновити внутрішню опору, повернути легкість і відчути, що люди потрібні людям
Завершилися зйомки фільму «Місто» за романом Валер’яна Підмогильного
Події роману перенесли на 100 років уперед — у сьогоденний Київ
У Шотландії створили колекцію дитячого одягу, що враховує сенсорні потреби дітей з аутизмом
Одяг має м’які тканини, пласкі шви, вбудовані тактильні елементи для саморегуляції та QR-коди замість звичних етикеток
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень