fbpx
Slow news

Cardi B запустила свою платформу на базі Playboy

Сервіс має стати конкурентом OnlyFans
Мачулка Ангеліна, 27.12.2021

Реп-виконавиця Cardi B запустила нову платформу для креаторів на базі Playboy.

Після того, як Cardi B оголосили креативною директоркою Playboy, реперка запустила свій перший проєкт з виданням — ним стала платформа CENTERFOLD. На сайті ініціативи зазначено, що CENTERFOLD створили для “творчої свободи, художнього самовираження та секс-позитивності”.

Платформа працюватиме за принципом конкурентів OnlyFans або Patreon — за гроші люди отримуватимуть ексклюзивний контент від креаторів. На відміну від вищезгаданих соцмереж, для того щоб створити свою сторінку на CENTERFOLD, потрібно буде надіслати заявку, яку розглядатиме команда проєкту. У ній потрібно буде вказати прізвище, ім’я, електронну пошту та посилання на Instagram-акаунт. За якими критеріями відбиратимуть майбутніх креаторів — невідомо.

Узагалі, як креативній директорці Cardi B доручено “допомагати створити продукти для сексуального здоров’я, цифровий редакційний контент і ексклюзивні товари, спрямовані на розширення бренду Playboy”.

Читайте також у рубриці Slow news
Президент вручив діячам культури державні нагороди
Відзнаки отримали Богдан Логвиненко, Олександр Рудинський, Віра Агеєва та інші дієвці
Мистецький проєкт Shadow of the Night — про енергетичну кризу в Україні — покажуть у США, Канаді та Німеччині
Його присвячено четвертій річниці повномасштабного вторгнення
До річниці повномасштабної війни вийшло поетичне відео «З.С.У.В.»
У тексті військовослужбовець і реп-виконавець Міша Правильний осмислює війну як процес переродження
У чотирьох містах України представили фотопроєкт Київстар «Зв’язок — це люди»
Влада й Костянтин Ліберови зафіксували роботу інженерів і технічних спеціалістів, які відновлюють зв’язок в умовах війни
Вийшов трейлер і оголошено дату премʼєри української драми «Втомлені»
Стрічка розповідає історію ветеранів, які намагаються подолати наслідки війни та зберегти зв’язок одне з одним
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень