Slow news

ООН зняла ролик, у якому динозавр розповідає про вимирання

Для конференції на тему кліматичних змін
Ольга Сакали, 28.10.2021

У межах нової кампанії Програми розвитку ООН “Не обирайте вимирання” зняли відеоролик із головним героєм динозавром, який просить людей змінити свою поведінку. Кампанію запустили напередодні Кліматичного саміту в Глазго.

За сюжетом, у Генеральній Асамблеї ООН з’являється динозавр Френкі — він встає на трибуну і закликає аудиторію не погоджуватися на вимирання. “Вимирати погано, але підштовхувати себе на вимирання — це найбільша дурість за 70 мільйонів років”.

Динозавр цікавиться, яке виправдання має людство, якщо вимирання свого виду він може пояснити астероїдом. Він просить аудиторію зупинити кліматичну катастрофу та врятувати свій вид, а ще — називає нелогічними в сучасних умовах субсидії на викопне пальне.

За результатами дослідження Програми розвитку ООН, на такі субсидії щороку витрачають $423 млрд, і це в чотири рази більше за суму, яку бідні країни потребують для боротьби з кліматичною кризою.

Це перший відеоролик від ООН, у якому використали комп’ютерну графіку. Його озвучували актори з декількох країн, зокрема англійською — Блек Джек, тож промова динозавра доступна різними мовами.

Читайте також у рубриці Slow news
До 35-ї річниці Незалежності України Bazilik випускає нову колекцію благодійних постерів
Нові роботи присвячені природним та історичним пам’яткам України, які опинилися під окупацією або постраждали через війну
Mattel випустила колекційну Barbie на честь Мерилін Монро
Лялька відтворює образ акторки з фільму «Джентльмени віддають перевагу білявкам»
У театрі «Золоті ворота» готують виставу за Стоппардом з уривками «Гамлета» й образами Таро
У виставі досліджуватимуть тему долі та свободи вибору через історію двох шекспірівських персонажів
GUNIA та Assouline випустять книгу про українське наївне мистецтво
Видання охоплює творчість митців без академічної художньої освіти й досліджує вплив наївного мистецтва на авангард і сучасний дизайн
Середній чек у закладах зріс на 17% на тлі падіння відвідуваності — дослідження Poster
У вибірці — понад 11 тисяч закладів громадського харчування з усіх регіонів України
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень