fbpx
Slow news

У BIC показали, скільки може написати одна кулькова ручка бренду

Кампанія зосереджена не на складній креативній концепції, а на практичній цінності продукту
Кірста Олена, 12.01.2026

Компанія BIC, що виробляє письмове приладдя, бритви й запальнички, презентувала зовнішню рекламну кампанію Inkredible, присвячену звичайній кульковій ручці та її практичній цінності.

У центрі комунікації — відома у світі BIC Cristal Original та її ключова характеристика: одна ручка здатна написати до 3 кілометрів тексту. Саме цей перевірений факт, який не змінюється з моменту запуску продукту у 1950 році, став основою рекламного повідомлення.

Кампанія розміщена на великих білбордах та інших форматах зовнішньої реклами в Австралії. Візуальні матеріали виконані в мінімалістичному стилі з використанням фірмового синього чорнила BIC та лаконічного слогана Inkredible, що є грою слів і підкреслює довговічність ручки. Основний акцент зроблено саме на продукті — ручка залишається головним героєм, а її історія та репутація говорять самі за себе.

Додамо, що BIC Cristal є однією з найбільш продаваних кулькових ручок у світі. За роки її існування були продані мільярдні наклади, а також ця ручка увійшла до постійної колекції Музею сучасного мистецтва (MoMA).

Читайте також у рубриці Slow news
У книгарні «Сенс» на Хрещатику відкриється фотовиставка «До світла»
Проєкт зі світлинами подружжя Ліберових присвячено роботі енергетиків, рятувальників і медиків, які працювали під час енергетичної кризи
IKEA в Португалії використовує свій кол-центр на допомогу постраждалим від домашнього насильства
Компанія додала приховану опцію в меню дзвінка — за потреби абонента з’єднують з національною гарячою лінією підтримки
10 тисяч авторів випустили «порожню» книгу на знак протесту проти використання їхніх творів ШІ
Письменники вимагають, щоб ШІ-компанії платили за використання книжок для навчання своїх моделей
Adobe розширює можливості Firefly та ШІ‑асистента для Photoshop
Користувачі можуть редагувати зображення через текстові підказки, видаляти об’єкти й змінювати тло в бета-версії
В Україні розпочало роботу нове видавництво Beagle
Першими видадуть книжки Марґарет Етвуд «Оповідь служниці» та «Заповіти»
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень