Принц Гаррі приїздив в Україну з неоголошеним візитом, у межах якого відвідав реабілітаційний центр Superhumans Center у Львові, де проходять лікування поранені військові та цивільні.
Принц Гаррі відвідав центр у супроводі чотирьох ветеранів, а також зустрівся з Міністеркою у справах ветеранів України Наталією Калмиковою. Під час візиту принц поспілкувався не лише з пацієнтами Центру, а й з Юлією (Тайрою) Паєвською, українською парамедикинею та учасницею команди України на Invictus Games, яка стала героїнею документального серіалу Netflix «Серце Нескорених».
Для візиту принц обрав мерч Invictus Games — міжнародних спортивних змагань для ветеранів, які заснував у 2014 році.
Крім того, принц особисто відвідав операційну Центру, де спостерігав за ходом складної хірургічної процедури.
Візит герцога Сассекського в Україну не був оголошений заздалегідь через безпекові ризики, адже Львів неодноразово зазнавав ракетних атак, пише BBC.
Додамо, що принц Гаррі став другим членом британської королівської родини, який відвідав Україну після початку повномасштабної війни. Раніше країну відвідала його тітка, герцогиня Единбурзька Софі.
Раніше ми писали, що українські військові зняли відео, у якому декламують вірш Invictus («Нескорений»)