fbpx
Зсередини

9 сервісів для електронного маркетингу

Розповідаємо про можливості безплатних версій
Ракша Лариса, 17.12.2021

Email-розсилка — це один з інструментів, який використовують бізнеси у своїх маркетингових стратегіях. Утім, цей спосіб просування працює ефективно за умови врахування багатьох чинників. Передусім потрібно знати інтереси своєї аудиторії, креативно оформлювати розсилку та писати структуровані тексти.

Ми зібрали 9 сервісів, які пропонують шаблони, надають аналітичні дані, ведуть навчальні блоги. Розповідаємо про їхні ціни та інструменти, що доступні в безплатній версії.


UNISENDER

Ціна: безплатно, $7, $8 або $210

Безплатна версія: 1,5 тис. листів для 100 контактів

Усі шаблони відсортовані за певними тематиками. Наприклад, можна створити розсилку, присвячену майбутній події, та оформити її у відповідному стилі. Або це можуть бути вітальні листи, яким на сайті також присвячено окремий розділ.

Важливою перевагою Unisender є вбудована функція під назвою “мапа кліків”. Вона збирає всі аналітичні дані та допомагає в просуванні через e-mail маркетинг. Спочатку користувач відправляє розсилку, а трохи згодом, може перевірити кількість відкритих листів і кліків за посиланнями, які були прикріплені. У такий спосіб бізнес швидко розуміє ефективність розсилки, визначає помилки, за потреби запускає нову стратегію.


SENDPULSE

Ціна: безплатно, $5, $6 або $9

Безплатна версія: 15 тис. листів для 500 контактів

Сервіс охоплює одразу кілька майданчиків для сповіщень за допомогою листів. Можна створити чат-бот і зробити розсилку через Facebook Messenger, Viber, SMS, Telegram, WhatsApp. Сайт надає доступ до блогу, курсів, вебінарів. Також є можливість налаштувати push-повідомлення для інформування клієнтів про актуальні новини.

Sendpulse вміщує 130 шаблонів і можливість перетягування елементів для створення власного дизайну. Завдяки функції попереднього перегляду в мобільному додатку сервіс став більш портативним у користуванні.


MAILCHIMP

Ціна: безплатно, $10, $15 або $299

Безплатна версія: 10 тис. листів для 2 тис. контактів

Mailchimp має кілька автоматизованих технологій, які спрощують процес розсилки листів. Одна з них — це CRM-система. Вона самостійно аналізує взаємодію клієнта з надісланим повідомленням та його ефективність. А сервіс регулярно робить звіти зі статистикою про активність аудиторії.

Унікальність ресурсу — у наявності власної студії контенту. Завдяки їй розсилки можна робити цікавими та персоналізованими. Креативний помічник, який також вбудований у сервіс, допомагає створювати дизайн під конкретну компанію. Загалом сайт позиціонує себе помічником на кожному етапі. Він також уміщує фільми для натхнення, подкасти та статті для саморозвитку.


SENDINBLUE

Ціна: безплатно, $25 або $65

Безплатна версія: 9 тис. листів для необмеженої кількості контактів

Сервіс дозволяє об’єднати акаунт на сайті з Google Analytics. Завдяки цьому можна стежити за тепловою мапою, кількістю кліків, підписок, відписок і відповідей. Це допомагає маркетологам оцінювати ефективність взаємодії клієнтів з листами.

Редактор Sendinblue надає великий вибір шаблонів, а також — можливість адаптувати розсилки під різні формати пристроїв. Щоб зацікавити більше людей, адміністратори регулярно оновлюють блог на сайті. Вони розміщують статті про маркетингові тенденції, добірки корисних книжок і сервісів для e-mail маркетингу та діджитал-новини.


BENCHMARK

Ціна: безплатно, $15, $23, $35 або $58

Безплатна версія: 250 листів для безлімітної кількості контактів

Benchmark має фоторедактор і шаблони, які поєднуються між собою прямо на сайті. Усі деталі налаштовуються так, як потрібно користувачеві. Наприклад, на вже готовий шаблон можна додати зображення або кнопку, що буде персоналізувати розсилку.

Сервіс гарантує доставку листів у папку Вхідні та унеможливлює потрапляння в Спам. Наявність блогу, A/B-тестування для заголовків, легкий у використанні інтерфейс та аналітичні інструменти — це функції, які допомагають новачкам швидко опанувати електронний маркетинг.


SENDER

Ціна: безплатно, $42 або $208

Безплатна версія: 15 тис. листів для 2,5 тис. контактів

Функції сервісу оптимізовані під персоналізацію користувачів, які надсилають листи, й тих, хто їх отримує. Редактор може адаптувати завантажене відео під gif-анімацію, яка далі додається до листів. Це допомагає брендам, що роблять розсилки, виділитися серед інших і стати помітними.

Аналітичні інструменти автоматично відстежують взаємодію одержувача з файлом. Відправник знатиме навіть час, коли було прочитане конкретне повідомлення. Також є можливість синхронізувати контакти й отримувати загальну статистику за їхньою активністю.


GETRESPONSE

Ціна: безплатно, $14, $51 або $100

Безплатна версія: необмежена кількість листів для 500 контактів

Сервіс надає маркетингові інструменти для новачків, які допоможуть їм розібратися в email-розсилках. Завдяки наявності 500 шаблонів, блокового редактора, A/B тестування та аналітичних функцій GetResponse виконує свою місію. А саме допомагає тим, хто тільки розпочав роботу з email-розсилками.

Трохи згодом користувачу пропонують спробувати розширений функціонал безплатно, але з обмеженням на 30 днів. Так сервіс хоче показати переваги платної версії та заохочує аудиторію змінити тариф. Утім, це необов’язково й можна користуватися лише початковою передплатою.


SENDGRID

Ціна: безплатно, $15 або $90

Безплатна версія: 3 тис. листів для необмеженої кількості контактів

Сильна сторона сервісу — це відправлення трансакційних повідомлень. Але й функціонал для маркетингових розсилок вміщує всі потрібні інструменти. Можна створювати профілі клієнтів, стежити за тенденціями, отримувати аналітичні звіти про активність отримувачів.

Сайт позиціонує себе як платформа для маркетологів, стартапів, розробників і кожного, хто використовує у своїй роботі електронне просування. Сервіс веде власний блог, випускає подкасти та навчальні відео. У такий спосіб засновники хочуть закрити всі потреби користувачів, які обирають їхній сервіс.


HUBSPOT

Ціна: безплатно, $45 або $800

Безплатна версія: 2 тис. листів для 1 млн контактів

Основна мета Hubspot — це просування бізнесу, який до них звертається. Сервіс надає для використання маркетингові, аналітичні та сервісні інструменти. Він підійде тим, хто у своїй роботі тестує не тільки розсилки, а й інші способи для залучення клієнтів.

Платформа для автоматизації дає можливість краще зрозуміти потреби своєї аудиторії і стежити за тим, як на неї впливають маркетингові стратегії. Усередині сервісу є влаштований рекламний кабінет, що дає змогу налаштовувати рекламу Instagram, Facebook, Google, не покидаючи сайт.


Підтримай нас на Patreon!

 Donate

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень