Slow news/News

7 рекламних роликів з Елтоном Джоном

Добірка на честь 73-річчя музиканта
Данилюк Даяна, 25.03.2020

Британському рок-музиканту Елтону Джону 25 березня виповнилося 73 роки. За цей час співак устиг не лише отримати п’ять Греммі та орден Британської армії, а й знятися в рекламних роликах відомих компаній. 

Ми зробили добірку із 7 реклам за участю Елтона Джона, щоб згадати їх разом. 1984


У 1984 році компанія одягу Sasson Industries, відома своїми джинсами Sasson, спонсорувала тур Елтона Джона. Щоб віддячити й допомогти з продажем джинсів, співак зробив кавер на свою ж пісню “Sad Songs”. Він змінив слова пісні з оригінальних “Sad Songs Say so Much” на “Sasson says so much.”

Співак також виконав цю композицію у рекламному ролику. Компанія Sasson Industries витратила понад 5 мільйонів доларів на телевізійну рекламу. Проте фанати музиканта не оцінили появу Елтона у рекламі джинсів. 

Попри це, саме після Sasson Industries інші великі компанії почали кликати Елтона Джона для участі в рекламах.


1986


Наступного разу музикант з’явився в рекламному ролику для британського бренду молочного шоколаду Cadbury. У ній співак виконує пісню “Taste Spectacular”, яка натякає на неймовірний смак шоколаду.


1990-ті


У цей період Елтон Джон знявся у двох рекламах дієтичної коли. У ролику 1990 року співак з’явився разом із попспівачкою Полою Абдул, яка танцює на величезному піаніно, поки Елтон грає на іструменті.

Естетика кліпу передає дух 90-х, а Пола та Елтон, вдягнені в модні на той час рожеві піджаки оверсайз, виконують пісню “Just for the taste. Diet Coke”, яка стала слоганом ролика. 

За рік Елтон знову, уже традиційно, з’явився в ролі піаніста в новому рекламному ролику дієтичної коли. Цього разу музикант грав на піаніно в нічному клубі, виконуючи пісню “Just One, Just For The Taste”. 

Саме в цій рекламі у відео з’явилися камео акторів Гамфрі Богарта та Джеймса Кегні, а також музиканта Луї Армстронга, який грав на сцені разом з Елтоном Джоном.

Ця реклама стала популярною завдяки відомим акторам, сцени з якими вирізали та вставили у ролик Коли. 


2012


У 2012 році Елтон Джон з’явився в рекламному ролику Pepsi до гри Super Bowl разом із переможницею першого сезону The X Factor USA Мелані Амаро.

Реклама обіграє шоу талантів, де судді обирають учасників, які будуть змагатися за головний приз. У відео дії відбуваются в палаці, а Елтон Джон виконує роль задирливого короля, який обирає, кому вручити Pepsi за його талант.

Коли Мелані Амаро виходить виступати, вона говорить, що її талант — спів, і починає виконувати композицію Отіса Реддінга “Respect”. Приголомшений талантом дівчини, король вручає їй Pepsi. У відповідь співачка скидає короля і говорить, що Pepsi — для всіх. 


2018


Британська мережа універмагів John Lewis зняла зворушливу рекламу з Елтоном Джоном. У ній, граючи на піаніно, співак пригадує весь свій творчий шлях, де й коли він виступав. У підсумку повертається до найкращого спогаду дитинства: маленький хлопчик отримав на Різдво своє перше піаніно, на якому досі грає.

Це стає слоганом реклами: “Інколи подарунки — це більше ніж просто подарунки”.

Реклама Snickers показує вечірку, на якій друзі змагаються у реп-батлі. Коли черга доходить до наступного гравця, з’являється Елтон Джон і співає рядок зі своєї пісні “Don’t Go Breaking My Heart”.

Друзі зупиняють його і пропонують відкусити баточник Snickers, тому що “ти не ти, коли голодний”. Після першого шматочка на місці Елтона Джона з’являється хлопець, який продовжує читати реп. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень