fbpx
Зсередини

15 сервісів для аналітики соцмереж

Дізнайтесь більше про свою аудиторію, аналізуйте ефективність реклами та вивчайте конкурентів
Елеонора Чорноморченко, 09.02.2022

Який контент цікавить моїх підписників найбільше? Де працює та чим захоплюється моя аудиторія? Чому в лютому охоплення профілю були нижчими, аніж у січні? Відповіді на ці запитання допоможуть вам ефективніше просувати свої акаунти в соцмережах і краще розподіляти ресурси, час та бюджет.

Саме тому ми створили добірку цікавих програм та інструментів, які дають змогу збирати детальну аналітику та стежити за важливими показниками вашого бізнесу чи бренду.


SimilarWeb

варіанти передплати: безплатно, від $249/місяць, є безплатна пробна версія

Цей інструмент аналітики допомагає дослідити світові ринкові тенденції, проаналізувати соцмережі ваших конкурентів та зрозуміти поведінку аудиторії. Навіть за допомогою безплатної версії можна визначити, які канали у вашій ніші дають більшу частину трафіку, та створити порівняльний аналіз із конкурентами за обраними показниками.

Також програма дає можливість побачити свою частку на ринку та познайомитися ближче зі своєю аудиторією — дізнатися більше про їхні демографічні дані, інтереси та лояльність до бренду чи компанії.


Klear

варіанти передплати: безплатно, від $249/місяць, є безплатна пробна версія

Klear — це комплексний інструмент, який допомагає знайти інфлюенсерів та лідерів думок, що відповідатимуть вашій цільовій аудиторії та цінностям вашого бренду.

Для цього програма аналізує десятки показників, як-от тематику профілю інфлюенсера, інформацію про підписників, теми дописів. У результаті система ставить оцінку від 0 до 100, яка кількісно визначає вплив інфлюенсера на користувачів. А технологія штучного інтелекту FakeSpot допомагає виявити у цих інфлюенсерів накручених підписників та будь-які штучні взаємодії із профілем, що створюють боти.

Окрім того, Klear автоматично збирає та аналізує ваш контент за рекламними кампаніями і формує звіти, що містять такі показники, як ROI та True Reach.


Social Mention

ціна: безплатно

Social Mention — хороший репутаційний інструмент, який допомагає розширити уявлення про те, як клієнти взаємодіють з вашим брендом та як працює ваша стратегія в соціальних мережах.

Це проста в користуванні безплатна програма, яка відстежує згадки про ваш бренд чи компанію в блогах, новинах, відео, статтях, відгуках та скаргах. Також програма збирає дані з понад 100 соціальних мереж, зокрема Twitter, Facebook, FriendFeed, YouTube, Digg, Google.


trendHERO

варіанти передплати: $9,99/місяць, $29,99/місяць, $99,99/місяць; також є безплатна версія 

trendHERO — це український сервіс для аналітики Instagram-акаунтів та роботи з блогерами. Він пропонує аналіз акаунтів за більш як 90+ метриками, а також має базу інфлюєнсерів з понад 90 млн акаунтів.

Сервіс стане в пригоді digital-агенціям, SMM-менеджерам, маркетологам та власникам бізнесу.

За допомогою trendHERO можна:

 • знайти блогерів із потрібною вам аудиторією та контентом;
 • перевірити профіль на “накрутку” та дізнатися, хто з блогерів має справжніх лояльних підписників;
 • зв’язатися з блогерами, адже сервіс допомагає в пошуку контактів блогера;
 • проаналізувати акаунт (аналіз аудиторії та контенту, перевірка коментарів, згадок та реклами);
 • моніторити й аналізувати рекламні публікації у профілях конкурентів.

Серед додаткових функцій — експорт списків у PDF та Excel для звітності. 


Hootsuite

варіанти передплати: від $49/місяць, є безплатна 30-денна пробна версія

Що робить цей сервіс:

 • збирає в одному місці інформацію за кількома каналами — аналітику в Twitter, Instagram, Facebook, Pinterest та LinkedIn;
 • аналізує показники дописів — кліки, коментарі, охоплення, рівень залученості, збереження, перегляди відео;
 • аналізує показники профілю — зростання підписників, відвідуваність профілю, реакції та загальний рівень залучення;
 • пропонує найкращий час для розміщення публікацій;
 • готує звіти про ваших конкурентів;
 • дає змогу відстежувати продуктивність вашої команди (час відповіді на повідомлення, згадки та коментарі).

Програма також має декілька додаткових інструментів. Наприклад, Impact Hootsuite розповість, які саме канали та кампанії в соціальних мережах залучають найбільше потенційних клієнтів, а також збільшують конверсії та продажі. Програма додатково інтегрується з Google Analytics, Adobe Analytics та вашими рекламними обліковими записами на різних платформах.

А от Panoramiq Multiview Hootsuite моніторить згадки, коментарі та теги вашого бренду й аналізує демографію підписників, наприклад, вік, стать, країну, місто та мову.


SocialBlade

варіанти передплати: $3,99/місяць, $9,99/місяць, $39,99/місяць, $99,99/місяць

SocialBlade – один з найвідоміших та найстаріших сервісів для аналітики соцмереж. Він пропонує моніторинг та аналітику 11 соцмереж, серед яких Instagram, Twitter, Youtube, Facebook, Twitch, TikTok, DailyMotion, DLive, Mixer, StoryFire, Trovo, Odysee.

Cервіс збирає дані зі вказаних соцмереж та перетворює їх на графіки для відстеження прогресу і зростання профілей. Користувачі SocialBlade також можуть безплатно переглянути інформацію щодо приблизних прибутків та майбутніх прогнозів. Загалом сервіс щомісяця охоплює понад 7 мільйонів унікальних відвідувачів.

SocialBlade формує рейтинги на основі реального значення каналу або сторінки. Кількість “накручених” підписників або переглядів не впливає на місце в рейтингу. Також за допомогою SocialBlade можна:

 • переглянути детальну статистику та аналітику кожного акаунту;
 • відстежувати дані в реальному часі;
 • отримати прогноз щодо розвитку каналу або сторінки, зокрема – за рівнем доходу.

Для доступу до статистики використовуються лише офіційні API-ключі.

Social Blade також має розширення для Google Chrome, що дає змогу легко переглядати вашу статистикуна YouTube, Twitch, Instagram і Twitter.


Minter.io

варіанти передплати: від $8,3 до $33,3/місяць, є безплатна 14-денна пробна версія

Цей аналітичний інструмент використовують агентства, бренди та великий бізнес. Яку інформацію він дає:

 • детальний огляд аудиторії — наприклад, демографічний розподіл та список міст, у яких вас найбільше читають;
 • ваші найцікавіші публікації і теми;
 • статистику за охопленнями та залученістю — лайки та коментарі;
 • статистику за профілем — скільки підписників ви отримуєте і втрачаєте щодня;
 • згадки про бренд;
 • аналіз ефективності гештегів;
 • рекомендації щодо збільшення залучення.

Програма має командний доступ. Звіти в ній можна експортувати у формати CSV, PDF, XLS або PPTX та автоматично надсилати звіти на пошту — щодня, щотижня або щомісяця.


Quintly

варіанти передплати: $345/місяць, є безплатна пробна версія

Quintly — це зручний інструмент, який допомагає аналізувати та порівнювати дані за різними каналами, як-от Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube та Snapchat. Це рішення використовують, зокрема, бренди, агентства та медіа — для порівняльного аналізу з конкурентами та аналітики соцмереж.

Програма має понад 400 метрик для аналітики, як-от кількість нових підписників, їхній вік та стать, охоплення унікальних відвідувачів та загальна залученість. Вимірює статистику дописів — тут можна дізнатися, чи подобаються аудиторії ваші дописи, скільки коментарів та репостів роблять користувачі. В Instagram також є можливість отримати аналітику для сторіс, які вже зникли.

Quintly формує автоматичні звіти, що приходять на пошту, а також створює інтерактивні інформаційні панелі, якими можна ділитися з командою.


HypeAuditor

варіанти передплати: безплатно та $399/місяць

HypeAuditor — це ще один відомий та широковживаний сервіс, який надає інструменти та звіти для пошуку, аналізу, оцінювання ринку інфлюєнсерів, а також дослідження конкурентів та аналізу тенденцій. 

Функціонал охоплює:

 • проведення глибокого аналізу з виявлення якісної аудиторії; система виявляє “накручені” акаунти та ботів;
 • пошук ідеального майданчика для розміщення реклами;
 • показ розподілу за країнами й регіонами всередині країни, що дає змогу дізнатися, де проживають люди, які є фоловерами інфлюєнсера;
 • аналіз рівня залучення різних блогерів, а також детальний аналіз облікового запису;
 • оцінку відсотка цільової вікової групи та статі серед аудиторії досліджуваного облікового запису;
 • перевірку коментарів від лояльної аудиторії. Система виявляє, чи були повідомлення написані штучно або автоматизованим сервісом з метою просування облікового запису інфлюєнсера.


Buffer: Social Media Tools

варіанти передплати: безплатно, $5/місяць, є пробна 14-денна версія 

Інструмент має доступний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що збирає на одній панелі аналітику за різними каналами Instagram, Facebook, Twitter та LinkedIn.

Які конкретно можливості пропонує сервіс?

Аналітика дописів — можна порівнювати платні та органічні результати дописів, що просуваються.

Аналітика профілю допомагає стежити за ключовими показниками залученості для кожного каналу.

Історії та постаналітика дає можливість проаналізувати ефективність історій, окремих дописів та гештегів.

Демографія аудиторії можна дізнатися більше про життя, інтереси та демографічні дані вашої аудиторії.Найкращий час для публікації аналізує, у який час ваші дописи в Instagram отримують максимальне охоплення.

Кращий тип допису — можна зрозуміти, які відео, світлини, текст або дописи з посиланнями найкраще працюють.


Sprout social

варіанти передплати: від $89/місяць, є безплатна 30-денна пробна версія

Програма має зручні налаштування та допомагає збирати й контролювати в одному місці показники з різних каналів комунікації бренду чи компанії.

Для Facebook збирає статистику показів сторінки, зростання кількості підписників та аналізує ефективність платного й органічного контенту. Можна дізнатися середні показники у вашій ніші/галузі та прямо в програмі порівняти дані конкурентів зі своїми.

Для Twitter збирає статистику відвідувань, охоплень та репостів у профілі, вираховує найефективніші платні та органічні твіти. Також тут можна планувати та аналізувати рекламні кампанії та створювати докладні звіти за ключовими словами, тенденціями та гештегами.

Для Instagram — дає змогу стежити за охопленнями та відповідями на Instagram Stories, а також вимірювати зростання кількості підписників, залученість, тенденції гештегів, конверсії та ефективність платного контенту.

Для Linkedin — аналізує зростання аудиторії, демографічні показники, залучення та покази на сторінках компанії. Можна порівнювати платну та звичайну ефективність, щоб ефективніше розподіляти витрати на рекламу.

Для Pinterest — допомагає вимірювати трафік та переходи, а також визначити найпопулярніші піни.


Cyfe

варіанти передплати: від $19/місяць, є безплатна 14-денна пробна версія

Універсальна панель інструментів, яка допомагає відстежувати й аналізувати дані за різними каналами, як-от Google Analytics, Salesforce, AdSense, MailChimp, Amazon, Facebook, WordPress, Zendesk і Twitter.

Допомагає візуалізувати статистичні дані, має режим ТБ та дає змогу виводити аналітику на одну або кілька приладових панелей монітора. Звіти з програми можна завантажувати та надсилати електронною поштою у форматах PNG, JPEG, PDF та CSV.


Keyhole

варіанти передплати: розраховуються індивідуально, є безплатна пробна версія

Цей інструмент збирає аналітику для вашого бренду чи компанії в Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, YouTube, TikTok та медіа. Програма має цікавий інтерфейс та велику кількість функцій — стежить за згадками про бренд у соцмережах, аналізує рейтинг та репутацію інфлюенсерів, а також ефективність рекламних кампаній. За декілька секунд ви зможете визначити свій найпопулярніший контент, зрозуміти, які теги, відео чи світлини найцікавіші серед ваших підписників та отримати рекомендації, що допоможуть підвищити всі показники.


Social status

варіанти передплати: безплатно, від $29/місяць, безплатна пробна версія

Інструмент допомагає виміряти ефективність органічного та платного контенту в соціальних мережах. Аналізує сторінки Facebook та LinkedIn, рекламні облікові записи Facebook, бізнес-менеджер Facebook, професійні профілі в Instagram, Instagram Stories, рекламу в Instagram та канали YouTube.

Тут можна створювати детальні звіти, у яких враховуються показники воронки продажів, покази та перегляди контенту, взаємодії зі сторінками, зростання аудиторії підписників, демографічні дані аудиторії, вхідні повідомлення, кліки за посиланнями та багато іншого.

Дає змогу експортувати дані, зручно відстежувати аналітику конкурентів та автоматично формувати презентації.


Crowdfire

варіанти передплати: безплатно, від $7,48/місяць

Програма має декілька функцій — збирає статистику, відстежує згадки про бренд чи компанію в мережі, планує публікації контенту та аналізує конкурентів.

Тут ви зможете легко стежити за кількістю опублікованих постів, залученістю та поведінкою аудиторії, порівнювати їх із конкурентними, налаштовувати та завантажувати звіти у форматах PDF та PPT, а також планувати до 50 публікацій одночасно.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень