fbpx
Slow news

Зоозахисники запустили кампанію, щоб закликати людей підтримати українських волонтерів

Святкування Геловіну порівняли з буденністю зоозахисників в Україні
Бондар Каріна, 01.11.2023

Зоозахисна громадська організація “Зоопатруль Україна” запустила соціальну рекламу “(НЕ) Геловін лякає”, щоб закликати людей підтримати українських волонтерів. Зокрема, тих, які допомагають притулкам для тварин в період воєнного стану.

У межах соціальної кампанії створили низку постерів, де зображені атрибути Вечора всіх святих. На противагу їм на інших фото зображена буденність зоозахисників та власників тварин в Україні зараз.

“Геловін у світі — це свято, коли люди зустрічаються зі своїми страхами та долають їх, карнавалізуючи. Але українців уже давно не налякаєш привидами чи вовкулаками. Для волонтерських організацій подолати свій страх зараз — це бути впевненими, що ми переживемо цю зиму і зможемо бути корисними для своєї країни”, — розповідає головна менеджерка організації Ірена Скакун.

У соцмережах люди поширюють постери із закликом приходити плести сітки, розповідають історії, як через війну перестали боятися темряви чи привидів.

“Зима для українців не обіцяє бути спокійною. Зоозахисників чекатимуть нові випробування, адже кількість тварин, які зараз втрачають дім, отримують травми у зонах бойових дій чи страждають від живодерів, на жаль, тільки збільшується. Взимку, коли температура падає і шанси вижити на вулиці для безхатніх тварин знижуються також, ми маємо працювати та допомагати більше. Ми добре усвідомлюємо, що в умовах війни ми — не в першому пріоритеті, але я вважаю, що це не має нас зупиняти”, — додає директор організації “Зоопатруль Україна” Дмитро Ревнюк.

Читайте також у рубриці Slow news
В українських кінотеатрах розпочався показ фільму «Кріпачка»
Стрічку зняли номінанти на Оскар
Вийшов безоплатний освітній серіал про історію української нації
У ньому розповідають про формування української нації від початку 19-го століття до часів Незалежності
Apple зняла ролик у стилі фільмів Альфреда Гічкока
Його присвятили конфіденційності у браузері Safari
На ATLAS UNITED відбудеться фотовиставка Костянтина та Влади Ліберових
Усі світлини об’єднані темою кохання
В iOS 18 з’явиться можливість записувати дзвінки
Також додадуть опцію транскрибування записаних розмов
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень