fbpx
Slow news

“Життєлюб” нагадали, як можна підтримати літніх людей під час локдауну

У пам’ятці зібрали різні способи допомоги
Альтман Дарина, 01.04.2021

Команда благодійного фонду “Життєлюб” вирішила нагадати, як кожен з нас може допомогти людям поважного віку під час локдауну, щоб вони не виходили з дому й не наражали себе на небезпеку захворіти.

5 варіантів допомоги, до яких можна долучитися:

  1. Роздрукувати “Плакат допомоги” й повісити його у своєму  будинку, вказавши свій номер телефону та ім’я. Якщо бабусі чи дідусю з вашого будинку потрібно буде купити ліки чи продукти харчування або вигуляти песика, то вони знатимуть, що на вас можна покластися. “Плакат допомоги” можна завантажити за посиланням. Можна також написати оголошення від руки.
  2. Якщо попри локдаун ви працюєте, і вільного часу немає, то можете допомогти коштами. Платформа “Суперонуки” вже кілька років допомагає літнім людям у Києві. Зараз можна взяти участь у зборі коштів на продуктові набори. А незабаром збір коштів для життєлюбів запустять у маленьких містечках України.
  3. Якщо у вас є власне авто, то можна стати “автоонуком”. Фонду “Життєлюб” необхідно доставляти багато продуктових наборів та ліків для бабусь і дідусів, яким зараз ліпше залишатися вдома. Щоб долучитися до допомоги, потрібно заповнити гугл-форму.
  4. Якщо ви бачите на вулиці літніх людей, які щось продають,  наприклад, консервовані огірочки чи яблучка, — купіть у них. Або оплатіть їхній чек на касі супермаркету. Для них це справді велика допомога.
  5. Якщо ви працюєте у великій чи не дуже компанії, запропонуйте організувати корпоративну допомогу. Наприклад, бюджет, запланований на обіди чи прибирання в офісі, компанія все одно не витратить через локдаун. Його можна використати для оплати продуктових наборів літнім людям.

Читайте також у рубриці Slow news
В інстаграмі з’явились тимчасові коментарі
Їх можна залишати на дописах і рилзах
В Австралії McDonald’s створив чоботи у вигляді Чикен МакНагетс
Їх подарують найпалкішим шанувальникам цієї страви
У поїздах Укрзалізниці можна скуштувати «бойовий чай»
У такий спосіб збирають кошти на кейсеваки для українських військових
У Києві можна здати російські книжки на перероблення
Ініціативу започаткували книгарня «Сенс на Хрещатику» та ГО «Україна без сміття»
Армія TV презентувала документальний фільм «ЕТОС» про Сили спеціальних операцій ЗСУ
У першому епізоді показали філософію, цінності та мотивацію українських воїнів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень