fbpx
Slow news

Запустили інструмент для роботи з клієнтами зі сфери FinTech

Він надає підтримку 24/7 через WhatsApp
Бондар Каріна, 13.07.2023

Хмарна комунікаційна платформа Infobip із представництвом в Україні та хорватська цифрова страхова компанія LAQO розробили цифрового помічника з підтримкою GPT для підтримки клієнтів у європейській фінтех-індустрії.

Це перший у Європі цифровий помічник для фінтех-індустрії, який використовує технологію GPT від Microsoft і працює через WhatsApp.

Після впровадження криптоплатежів та запуску Музею LAQO в метапросторі, використання штучного інтелекту було дуже логічним кроком для нас. Ми знайшли спосіб ще більше покращити клієнтський досвід наших клієнтів та надати їм швидшу та більш персоналізовану підтримку. Як повністю цифрова страхова компанія ми прагнемо до постійної доступності, і GPT дасть нам змогу бути поруч з нашими клієнтами. На наступних етапах розвитку наші клієнти зможуть спілкуватися з цифровим асистентом про деталі клієнтських процесів, а не лише про пропозиції, так само як і з будь-якою реальною людиною. Ми дякуємо команді Infobip, з якою ми розробляли проєкт від початку до кінця, за підтримку та реалізацію”, — говорить голова LAQO Ана Зовко.

LAQO GPT миттєво відповідає на найпоширеніші запитання. Цифровий асистент налаштовується відповідно до конкретних потреб клієнтів і може обслуговувати кілька осіб одночасно.

Новий цифровий асистент WhatsApp допоможе звільнити час агентів, щоб зосередитися на запитах та запитаннях, які потребують людського втручання. Водночас клієнти, як і раніше, за потреби можуть зв’язатися з агентами безпосередньо через цифрового асистента.

Читайте також у рубриці Slow news
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інстаграм додав нову опцію до прямих трансляцій
Відтепер користувачі зможуть вести прямі ефіри лише для обраних підписників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень