fbpx
Кейси

За ким слідкувати: улюблені Instagram-персони Марини Батуринець

П’ять незвичайних акаунтів особистостей
Чередніченко Анастасія, 06.02.2020

Ми вже писали про п’ять акаунтів для надивленості, і радили щодня знаходити щонайменше 3 сторінки, які дивують та надихають. Якщо ви хочете розвивати свою Instagram-сторінку, потрібно слідкувати за іншими цікавими акаунтами: що публікують, на чому роблять акцент, як співпрацюють з брендами та як виділяються з-понад 500 млн активних юзерів соцмережі щодня.

Для цього засновниця практичної школи комунікацій Bazilik та медіа про комунікації Bazilik Media Марина Батуринець підібрала для вас п’ять акаунтів особистостей.


lilmiquela

З інстаграм-акаунту Ліл Мікели з Каліфорнії не одразу видно, що це сторінка розумного робота, а не живої дівчини. 

Мікела Соуса або Ліл Мікела — віртуальний персонаж, вигаданий компанією Brud у Лос-Анджелесі у квітні 2016 року. Це одна з перших цифрових супермоделей, яку створили за допомогою комп’ютерної графіки.

Мікела співпрацює з брендами техніки, одягу — Samsung, Burberry, Chanel, Vans, Proenza Schouler, Coach, Balenciaga, Prada тощо. Digital-модель стала обличчям бренду британського візажиста Pat McGrath і потрапила на розворот журналу Paper у 2018 році. У 2019 році Мікела знялася в рекламі Calvin Klein разом з Беллою Хадід. У ролику дівчата цілуються в спортивному одязі бренду.

Модель веде активне життя: відвідує вечірки, модні покази, дає інтерв’ю, подорожує, фотографується з зірками (Bia, Rico Nasty, r3hab і т.д.), бореться за права трансгендерів та темношкірих. Вона запустила свою лінію одягу Club 404. Мікела займається музикою, яку можна послухати у Spotify, Apple Music, iTunes Store, deezer, amazon music та подивитися на YouTube.

Мікела не перший робот, який має свою Instagram-сторінку. Вона спілкується з цифровими “друзями”— роботами Blawko, Bermuda і зустрічається з nickillian.


rit.kit.tattoo

Це акаунт української тату-майстрині Рити Золотухіної. Вона вигадала свою техніку татуювань — малювати рідкісні рослини на людському тілі без ескізів.

Дівчина наносить на рослину/гербарій спеціальний барвник, склад якого також розробила сама. Потім робить відбиток на тілі і обводить контур — так вона повторює форму й колір рослини. 

Рита починала з геометричних фігур і з часом перейшла на акварельні та рослинні мотиви. Для ідей татуювань вона використовує петриківський розпис, сюжети фільмів (рослина аглаонема з “Леон-кілер”), картин тощо.

Дівчина робила татуювання на Kyiv Flower Market, їздила до Парижа в рамках колишнього проєкту Botanicals Freshcare від L’oreal Paris. Її роботи час від часу потрапляють на профільні інстаграм-сторінки.

У своїй майстерні дівчина вирощує рослини, які використовує для татуювань. Також багато подорожує у пошуках нових гербаріїв. Дехто з клієнтів привозить екзотичні квіти з собою.

Татуювання Рити можна знайти за хештегом #liveleaftattoo.


mensweardog

Це акаунт найстильнішого собаки у світі. 

У квітні 2015 року подружжя молодих дизайнерів — Девід Фунг та Йена Кім вирішили фотографувати свого собаку породи сиба-іну Боді в стильному одязі та публікувати в соцмережах.  

Спершу Йена вдягала собаку в речі з гардероба чоловіка або з секонд-хенду. Коли акаунт Боді став популярним, він почав співпрацю зі світовими брендами — меблі та домашній декор (Poly&Bark, Rove Concepts Furniture, DepicteurCasper), одяг (Ben Davis, Nike, Brooks Brothers, Zegna), подорожі та дозвілля (booking.comSpotify, Polaroid) тощо. Пес також має спільні фотосесії з професійними моделями. 

У Боді беруть інтерв’ю відомі видання — GQ, The New York Times і т.д., про нього знімають відеосюжети.

Подружжя навіть видало книгу “The new Classics” — збірку порад сучасного міського стилю для чоловіків з фото Боді.

alexandr_ivanec

Це сторінка фотографа Олександра Іванця з Новосибірську, який з власного хобі створив арт-проєкт.

Разом з друзями він виробив скафандр космонавта з пап’є-маше і тепер фотографує його в різних локаціях. При цьому використовує хештеги #исследуйсвойкосмос #diveinsideyourspace.  

Ідея проєкту з’явилася у 2016 році, коли Олександр по радіо почув про п’ятдесят п’яту річницю польоту Юрія Гагаріна в космос. Тоді він влаштував перше тематичне знімання у скафандрі.

У постах Олександр публікує власні роздуми, оформлені в стилі нотаток космонавта. На його думку, не обов’язково летіти на інші планети, щоб потрапити в космос.

До цього чоловік ділився своїми роботами — фотографіями людей, міст, страв.


cocodavez

Акаунт іспанської художниці Coco Dávez — приклад для тих, хто хоче розвивати особистий бренд за допомогою соцмереж.

В Instagram Coco чергує контент про роботу та особисте життя: показує свої та чужі мистецькі роботи, творчі колаборації, демонструє експертизу в цій сфері.

Художниця ділиться тематичними цитатами митців, показує бекстейдж створення картин, використовує ситуативний контент, розповідає про співпрацю з брендами Coordonne, Vogue Spain та свої виставки. Coco транслює особистий бренд і показує своє життя художника, яким воно є — з творчими проєктами, хобі, друзями, вільним часом тощо.

Читайте також у рубриці Кейси
/ Як росіяни крадуть українську історію
Інтерв’ю з науковицею Анною Данильчук
Військовим — дрони, брендам — підписники
Як невеликий жарт у твіттері перетворився на масштабний флешмоб
/ Рекламний бліц з Іваном Іщенком
Добірка рекламних кейсів, які дивують, змушують замислитися та взятися за активне використання ШІ в роботі
/ Як війна змінила книжкові смаки українців
Аналітика від мережі книжкових магазинів «Книгарня “Є”»
/ #ПовернемоЕдіка: антикризова комунікація від Вінницяоблводоканалу
Як піарниця комунального підприємства прокомунікувала ситуацію з водою на всю Україну
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень