fbpx
Зсередини

Instagram-акаунти для надивленності: підбірка від Марини Батуринець

П’ять акаунтів для тих, хто працює з контентом
Данилюк Даяна, 20.01.2020

Якщо ви хочете працювати з контентом, вам потрібно постійно шукати щось нове. Для формування смаку та усвідомлення трендів важлива надивленність та постійна зміна картинок. Тобто чим більше якісного контенту ви споживатимете, тим більшою буде пластичність думки під час створення віжуалів для власних проєктів.

Засновниця школи комунікацій Bazilik та медіа про комунікації Bazilik Media Марина Батуринець радить щодня знаходити щонайменше три нових акаунти, які можуть надихнути. Сьогодні підбірка п’яти акаунтів про мистецтво від Марини.


Stepping Through Film

Пам’ятаєте, який ажіотаж викликали сходи в Бронксі, де знімали Джокера? В один момент не надто безпечний район міста став місцем зустрічі туристів, які хотіли відтворити танець Хоакіна Фенікса.

Приверненням уваги до кіно-місць займається Томас Д’юк, блогер та фотограф, який мандрує містами і відтворює сцени з фільмів. Він роздруковує фотографію з кадром з кіно і їде з нею до місця зйомки цього кадру.

В Instagram Томаса сцени Месників, Зоряних воєн, Дюнкерка. Блогер розповідає деталі про фільм і місце його знімання, а також надихає туристів в кожному місті знаходити кадри, які залишаються в пам’яті після перегляду фільму.


Museums of Ukraine

Фан-акаунт, який розповідає про українські музеї, виставки та галереї — музей авіації, Довженко-Центр, НАМУ, Одеський музей та інші. Тут можна дізнатись про те, що, наприклад, в Пархомівському художньому музеї у Харківській області є оригінали Пікассо, Ренуара, Малевича та Рєпіна. Власниця акаунта Дар’я Бессонова.

На сторінці роблять пости-анонси про майбутні виставки, показують закордонні та українські відповідники витворів мистецтва, публікують фотографії користувачів.

“Це класний приклад ініціативності освічених людей і дуже зручний варіант контенту, коли можеш швидко дізнатися, що представлено в різних українських музеях. Я не лише цікавлюсь, а й дуже пишаюсь тим, що у людей вистачає сили робити у вільний час важливі для популяризації мистецтва кроки”.


Misha Japanwala

Дизайнерка та скульпторка, яка виросла в Ісламабаді, Пакистані, переїхала вчитись у Нью-Йорк і, готуючи випускну роботу в університеті, повернулася на батьківщину, щоб поговорити там з жертвами домашнього насилля.

Її робота — скульптурний гіпсовий одяг з форми власного оголеного тіла. Він символізує броню та захист постраждалих жінок.

В Instagram Міша публікує свої роботи, скульптури, які вона робить для інших жінок. Дизайнерка надихає своїх підписників, говорить про жіночу силу та ділиться проєктами, в яких брала участь.

“Цей акаунт спершу зацікавив мене суто візуально — сподобались стилістика, кольори та незвичний контент: суміш арту і лайфстайлу. Певний час слідкувала за картинками, і лише потім почала цікавитися змістом”.


The Ballerina

Американська балерина та модель Бріттані Кавако, яка танцює в English National Ballet, а також позує для Vogue, Elle, Harpers Bazaar та Marie Claire, виводить мистецтво за межі театру і надихає постами в Instagram.

Бріттані багато подорожує і всюди бере з собою пуанти і костюми. Вона робить фото у воді, на ліжку, на вулиці, навіть у вантажівці під час переїзду, від чого складається враження, що дівчина може танцювати всюди.

“Я навіть боюсь уявити, скільки костюмів та реквізиту для зйомок Бріттані постійно возить за собою. Мене захоплюють люди, які вміють перетворювати життя та відпочинок на створення контенту, який хочеться дивитись. Це дуже непросто.”

В балерини багато колаборацій з брендами, а ще є власний персоналізований календар. Бріттані співпрацювала з Fuji Film, її знімали для білбордів, які з’явилися на Times Square.


Fat Cat Art

Акаунт про товстого рудого кота Заратустру, який стає частиною полотен великих художників та з’являється в кадрах культових фільмів.

Цей акаунт — ненав’язливий спосіб ближче познайомитись з художниками та їх роботами. За допомогою нього можна популяризувати тему мистецтва, зацікавити нею дітей, або підготуватися до відвідин музею.

“За 2019 рік я була у багатьох музеях — Луврі, музеї Ван Гога, музеї Ватикану, — і тепер кожен раз, коли бачу в акаунті новий шедевр з котом, згадую, де бачила оригінал картини, і намагаюсь прочитати більше подробиць про неї”.


Акаунт кота Заратустри настільки успішний, що у нього є свій календар, постери, принти картин на полотні, цифрові картини, які можна придбати, і навіть власний блог.

Читайте також у рубриці Зсередини
/ Амбасадори для В2В бізнесу та ефективні відносини з ними
Історія виробника обладнання для б’юті-майстрів ÜLKA
/ 10 років роботи: «Будинок “Слово”. Нескінчений роман»
Ексклюзивні деталі про шлях фільму до кінотеатрів
/ Українські традиції в дизайні приміщень та архітектурі – без шароварщини
Поради від архітекторки Катерини Ярової
Аукціони, унікальні продукти, ютуб і менторство
Які танці з бубном вигадують благодійники, щоб збирати кошти на відбудову шкіл
Як створити й провести подкаст?
Розмова зі співведучими та героями подкаст-каналу «У чому виклик?»
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень