fbpx
Slow news

З’явилася петиція про заборону ТікТок в Україні

Авторка стверджує, що особисті дані українців можуть опинитися під загрозою
Кірста Олена, 11.06.2024

На сайті Кабміну з’явилась електронна петиція з вимогою заблокувати соціальну мережу TikTok на території України.

Її авторка стверджує, що TikTok завдає шкоди українському суспільству й ставить під загрозу національну безпеку України.

У петиції йдеться про те, що українські відео та інформація про російсько-українську війну часто підпадають під цензуру соціальної мережі. А також, за даними авторки, алгоритми TikTok пропускають відкриту дезінформацію.

Користувачка соцмережі Х із ніком Kiwi на основі петиції створила тред про шкоду, яку несе ТікТок, і опублікувала його на своїй сторінці.

У коментарях користувачі розділилися на два табори: одні підтримують ідею блокування китайської соцмережі, інші ж відкрито обурюються такій пропозиції.

До слова, комунікаційники, автори телеграм-каналу про диджитал-маркетинг та комунікації Digital Masons, у своєму матеріалі розвінчують деякі упередження, якими керуються представники бізнесу, що відмовляються створювати акаунти в TikTok. Серед іншого, медіа стверджує, що на платформі присутня велика частка аудиторії 25-35+, яка часто є цільовою популярних брендів. Також користувачі цієї соцмережі доволі лояльні до реклами, а 1 з 4 купують щось після перегляду рекламних роликів у ТікТок.

«Ця платформа вже кілька років показує шалені темпи зростання та залучення користувачів. Усе завдяки своїм алгоритмам, які дають змогу навіть свіжому акаунту з 0 підписок набрати чи не мільйон переглядів. Це заохочує користувачів створювати більше контенту, а бренди (особливо малий та середній бізнес) можуть використовувати TikTok для просування», – йдеться у матеріалі Digital Masons.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Резиденція «Слово» випустить серію коміксів про Харків
Героєм першого випуску став харківський дизайнер, монументаліст Василь Єрмілов
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень