fbpx
Slow news

YouTube запроваджує вікові обмеження на відео зі зброєю

У такий спосіб намагаються мінімізувати виготовлення саморобної зброї неповнолітніми
Кірста Олена, 10.06.2024

З 18 червня YouTube змінює правила щодо відеороликів зі зброєю. Відтепер діятимуть вікові обмеження на перегляд та публікацію такого контенту.

Серед іншого для неповнолітніх користувачів платформи заборонять контент із зображенням саморобної та автоматичної вогнепальної зброї. А навчальні відео на кшталт «Як зняти запобіжні пристрої» заборонять незалежно від віку користувачів.

На відеоплатформі також повністю заборонять навчальні відео про використання зброї; прямі трансляції про використання або перевезення вогнепальної зброї тощо.

Заборона стосуватиметься й контенту з реальним використанням вогнепальної зброї, однак не поширюватиметься на відеоігри, кадри з фільмів чи інший художній контент. Платформа також може робити винятки для вмісту, який має суспільний інтерес. Наприклад, кадри від військових або поліцейських, а також новини із зони бойових дій.

Як пише видання Time, разом із TikTok YouTube є одним із найпопулярніших сайтів для дітей та підлітків. Обидва сайти в минулому були піддані сумніву через розміщення, а в деяких випадках і просування відео, які заохочують насильство з використанням зброї, розлади харчової поведінки та самоушкодження. Кілька винних у недавніх масових розстрілах використовували соціальні мережі та платформи потокового відео, щоб прославляти насильство, передвіщати або навіть транслювати свої напади.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень