fbpx
Slow news

YouTube блокуватиме контент із дезінформацією про вакцинацію

Як це роблять Facebook і Twitter
Мачулка Ангеліна, 29.09.2021

29 вересня YouTube повідомив, що оновив правила користування ресурсом. Тепер контент із дезінформацією про вакцинацію блокуватимуть.

Раніше YouTube заборонив понад 1 мільйон відеороликів, які поширювали дезінформацію щодо COVID-19. Тепер у сервісі говорять, що видалятимуть весь контент, який розповсюджує дезінформацію про безпеку вакцин, їх ефективність та інгредієнти.

Ці правила стосуватимуться не тільки вакцин від коронавірусу. Блокуватимуть також дезінформацію про планові щеплення, як-от від кору та гепатиту В, а також загальні хибні заяви про вакцини, які затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

До таких відео належать ролики, в яких стверджують, що вакцини викликають хронічні побічні ефекти, такі як рак або діабет; що вони містять пристрої, які дозволяють відстежувати вакцинованих; або відеозаписи, які стверджують, що вакцини є частиною процесу депопуляції. В YouTube уже заявили, що видалять профілі знаних антивакцинаторів, таких як Джозеф Меркола та Роберт Ф. Кеннеді-молодший.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень