fbpx
Slow news

WordPress зняв документальний фільм про історію реклами

Засновники креативних агенцій з усього світу розповіли, як робили рекламу в 90-х, і як її змінив інтернет
Ірина Виговська, 02.06.2020

Платформа WordPress Digital Experience Platform, що належить виробнику ПО для управління контентом WP Engine, випустила документальний фільм про становлення сучасної реклами — make|SHIFT. Про це пише ресурс AdAge.

Режисером стрічки став Кейсі Сухан. У картині взяли участь понад 40 спеціалістів — від розробників та дизайнерів до креативних директорів та засновників інноваційних агентств. Фільм присвячено виробникам, агенціям та брендам, які свого часу були першопрохідцями у використанні нових технологій та бізнес-моделей.

У серії інтерв’ю засновники креативних агенцій розповіли, як створювали рекламу в 90-х роках, та як змінилася індустрія після появи інтернету.

У зйомках взяли участь Алекс Богускі (Crispin Porter Bogusky), Джон Бойлер (72andSunny), Девід Дрога (Droga5), П’єро Фрескобальді (Unit9), Веслі Тер Хаар (MediaMonks) та інші представники галузі.

«Провідною темою фільму стала адаптивність в умовах цифрових ландшафтів, що постійно змінюються», — пояснила директорка з маркетингу WorldPress DXP Мері Еллен Дуган. Ця документальна робота зараз дуже актуальна для рекламної галузі, що дестабілізувалася через пандемію COVID-19.

«Від розквіту телевізійної реклами до світанку інтернету та підйому рівня цифрового досвіду — цей фільм досліджує мистецтво та науку, що стоять за 20-річною еволюцією рекламної галузі.

Можна побачити, як креативні технології зумовили перехід від передання повідомлень через телебачення, радіо, друковану та зовнішню рекламу до доставки споживачам все більш привабливої, захопливої та цінної цифрової роботи.

Поки деякі рекламодавці намагалися еволюціонувати, сміливе нове покоління розуміло можливості — як творчі, так і стратегічні — і використовувало ці швидкозмінні технології для розвитку своєї творчості, тестування нових бізнес-моделей та випередження», — ідеться в тизері фільму.

Переглянути фільм можна на сторінці makeshift.film.

Читайте також у рубриці Slow news
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Військовозобов’язані зможуть оновити дані, не виходячи з дому
Міноборони створило застосунок «Резерв +»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень