fbpx
Slow news

Випустили свічку, яка пахне 2021 роком

Це, зокрема, аромати руху #FreeBritney та вакцини від коронавірусу
Мачулка Ангеліна, 19.10.2021

Британський інтернет-магазин Flaming Crap випустив свічку з ароматами 2021 року.

Свічка має чотири шари, які в міру згоряння пахнуть по черзі.

Перший шар має солодкий аромат ягід і вершків, натхненний вірусними відео в TikTok. Другий пахне медовими сотами із серіалу “Гра в кальмара”. Третій відсилає до парфумів Брітні Спірс Fantasy — це данина руху #FreeBritney та боротьбі співачки для зняття 13-річного опікунства над нею. Четвертий шар пахне вакциною від COVID-19.

Засновник бренду Flaming Crap Олівер Берр говорить, що ця свічка має відзначити 2021 рік як “дещо кращий” за попередній.

“Коли свічка горить, вона проводить вас через чотири окремі та незвичайні шари, які чудово доповнюють один одного. Створений як святкування деяких видатних моментів року, це, безумовно, унікальний подарунок для святкового періоду”, — розповідає Берр.

Свічка горить 30 годин. Її створили із воску Kerasoy і запакували в перероблений папір. Купити “Запах 2021 року” можна за $19,50 в онлайн-магазині Flaming Crap.

Минулого року бренд також випускав подібну свічку. Тоді вона пахла банановим хлібом, дезінфектором для рук, деревиною та дешевим лосьйоном після гоління.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень