fbpx
Slow news

Свічка, що пахне 2020 роком

Чотири аромати від британського інтернет-магазину
Данилюк Даяна, 02.11.2020

Британський інтернет-магазин Flaming Crap випустив лімітовану серію свічок, що пахнуть 2020 роком. Вони мають чотири шари ароматів. 

Перший шар пахне банановим хлібом, другий — дезінфектором для рук, третій нагадує аромат деревини, а четвертий — це аромат бюджетного лосьйону після гоління.

Як пояснюють виробники, запах бананового хліба віддає данину домашнім пекарям, деревини — людям, які займалися DIY-проєктами під час ізоляції. Останній, четвертий, аромат — це запах лосьйону після гоління, яким користувався герой серіалу Netflix “Король тигрів” Джо Екзотик. Серіал вийшов під час карантину і став одним з найуспішніших проєктів Netflix. 

“Більшість людей має змішані почуття щодо цього року — для когось він був важким, а дехто, навпаки, дуже цінував час, проведений в ізоляції. Наша свічка нагадує про деякі найяскравіші тренди цього року й може стати унікальним подарунком у святковий період”, — розповів співзасновник Flaming Crap Олівер Берр.

Свічка коштує 14,99 фунта стерлінгів і розрахована на 30 годин горіння. Вона виготовлена з веганського воску і продаватиметься в пакованні з переробленого паперу. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень