fbpx
Slow news

Велика Британія запустила національну кампанію проти ожиріння

Обмежили акції щедрості та рекламу фастфуду
Альтман Дарина, 28.07.2020

Уряд Сполученого Королівства оголосив про план боротьби з ожирінням. У межах нього Національна служба здоров’я Великої Британії запустила кампанію проти ожиріння Better Health.

Її транслюватимуть на телебаченні, радіо, білбордах та в соцмережах. 

Пандемія коронавірусу підвищила інтерес людей до власного здоров’я. Особливо з огляду на те, що ожиріння є одним з головних ускладнювальних чинників при COVID-19, цукровому діабеті, серцево-судинних та онкозахворюваннях.

Віднині в меню закладів харчування вказуватимуть калорійність страв. А закладам фастфуду та іншої некорисної їжі заборонили проводити акції на кшталт “Купи одну страву — отримай другу безкоштовно”. 

Уряд Британії також заборонив рекламу висококалорійної та насиченої жирами їжі на телебаченні та в інтернеті до 9-ї вечора.

Близько 63% дорослого населення Великої Британії страждає від ожиріння, тож Національна служба здоров’я пропонує цим людям низку опцій.

У межах кампанії Better Health розробили додаток для смартфонів, де можна безкоштовно отримати план харчування для схуднення на 12 тижнів. 

У додатку можна поставили собі ціль зі скидання ваги, розрахувати індекс маси тіла, стежити за витрачанням калорій під час занять спортом та інших активностей.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень