fbpx
Slow news

В Українському домі презентували виставковий проєкт “ДоДому на Різдво. Світло української традиції”

Можна придбати роботи українських майстрів, дизайнерські вироби тощо
Бондар Каріна, 18.12.2023

В Українському домі відкрили виставковий проєкт “ДоДому на Різдво. Світло української традиції”. У ньому представлені як музейні твори, так і роботи сучасних майстрів, художників і дизайнерів, які переосмислюють, інтерпретують і розвивають українську різдвяну традицію.

На виставці можна побачити традиційний одяг і посуд, килими і прикраси, переглянути відео та послухати аудіозаписи старовинних колядок, ознайомитися з роботами майстрів Володимира Шагали та Василя Омеляненка.

Експозиція складається з творів із фондів Національного музею народної архітектури і побуту України та Українського дому, а також творів з колекції родини Ющенків та низки приватних зібрань.

Окрім виставкової, проєкт “ДоДому на Різдво” має освітню складову, що реалізована в текстах та циклі освітніх заходів. Публічна програма передбачає концерти, лекції, майстер-класи для дорослих і дітей.

Анонси і розклад подій можна знайти на сайті і на сторінках Українського дому в соцмережах Facebook та Instagram.

Також в одному з виставкових залів Українського дому працюватиме святкова крамничка з асортиментом різдвяних подарунків для рідних і близьких — у ній можна придбати роботи українських майстрів, дизайнерські вироби, книжки, сувеніри.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень