fbpx
Slow news

В Україні проходить конкурс стартапів. Головний приз — 1 мільйон доларів

Реєстрація триває до 6 грудня
Альтман Дарина, 12.11.2020

Міжнародний конкурс стартапів Startup World Cup офіційно розпочався в Україні.

Головний приз Startup World Cup — 1 мільйон доларів США. Серед спікерів конференції — інвестори, засновники та керівники інноваційних корпорацій-гігантів, таких як Apple, Netflix, Siri, Softbank, LinkedIn, Cisco, Khosla Ventures. Учасники матимуть змогу не лише презентувати свій проєкт, а й почути поради від світових експертів, знайти бізнес-партнерів та майбутніх інвесторів.

Опрацювавши подані заявки, журі Startup World Cup визначить 12 команд для участі у фіналі конкурсу, який відбудеться 22 грудня в Києві (КВЦ “Парковий”).

Переможець регіонального етапу отримає можливість представити свій проєкт у Гранд-фіналі Startup World Cup, що відбудеться 19-21 травня 2021 року в Сан-Франциско.

Реєстрація на регіональний відбір триватиме до 6 грудня. Головні вимоги до учасників: офіційно зареєстрований бізнес та прагнення заявити про свій проєкт на ринку стартапів. Український партнер конкурсу Ukrainian Future консультує та відповідає на запитання щодо участі в конкурсі. Подати заявку можна за посиланням.

В Україні Startup World Cup проводять у співпраці з бізнес-інкубатором Ukrainian Future.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень