fbpx
Slow news

В Україні пройде перший інста-мітинг за права тварин

Зоозахисники виступають за заборону цирків, хутрових ферм та дослідів на тваринах
Альтман Дарина, 25.09.2020

25-27 вересня гуманістичний рух UAnimals проведе мітинг в Instagram. Зоозахисники та усі охочі зможуть виступити за заборону цирків із тваринами, хутрових ферм та дослідів на тваринах.

Учасники акції привернуть увагу суспільства до етичних проблем, а також закличуть депутатів прийняти відповідні законопроєкти.

“Через карантин ми не можемо вийти на звичайний мітинг і привернути увагу суспільства до важливих проблем, – каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук. – Втім ми не готові мовчати і завдяки першому інста-мітингу разом закличемо владу прийняти важливі гуманістичні рішення”.

Мітинг відбудеться з елементами альтернативної реальності у колаборації зі студією FFFACE.ME, що спеціалізується на створенні Instagram фільтрів/масок. Для участі бажаючим необхідно створити фото чи відео з гаслом-фільтром та відмітити аккаунт @uanimals.official в Instagram.

“Ми взяли участь в проекті, тому що наша компанія виступає за мирну протидію будь-яким формам насильства, – коментує співзасновник FFFACE.ME Дмитро Корнілов. – Ми переконані, що насильство по відношенню до тварин є таким же неприйнятним, як і по відношенню до людей. Ми розуміємо, що в епоху digital і пост-ковід наш AR-інструмент є одним з найефективніших для об’єднання спільноти у digital та донесення цієї гуманістичної позиції.”

Раніше ми писали про всеукраїнський марш за права тварин, що відбудеться онлайн 3 жовтня.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень