fbpx
Slow news

В Америці створили сервіс створення реклами для людей, які потребують пересадки органів

Ініціатором стала лікарняна система із Бронксу
Мачулка Ангеліна, 17.07.2021

Лікарняна система Монтефіоре-Ейнштейна в Бронксі та агентство Alto розробляють цифрову платформу, яка дасть можливість створювати персоналізовані рекламні кампанії людям, які потребують пересадки органів.

Сайт називатиметься Live and Let Live. Із його допомогою пацієнти, які не мають можливості отримати допомогу та розповісти про свої потреби, створюватимуть власну рекламу. Її можна буде поширювати в соцмережах.

Для кампанії Live and Let Live режисер Дерек Сіанфранс зняв 2-хвилинний фільм, щоб підвищити обізнаність щодо потреб пацієнтів, яким потрібна трансплантація нирок чи печінки.

“Мета кампанії — забезпечити рівний доступ до медичного обслуговування світового класу та надання реципієнтам трансплантатів майбутнього, яке на сьогоднішній день під питанням, — говорить Ханнес Сіатті, керівник агенції Alto у Нью-Йорку. — Разом з центром Монтефіоре-Ейнштейна ми використовуємо інструменти на стику технологій і Голлівуду, щоб створити ресурси для пацієнтів, які в підсумку можуть врятувати їм життя”.

Раніше медичний центр уже випускав короткометражний фільм Corazón із Аною де Армас у головній ролі дівчини з важкою хворобою, яка лікувалася в центрі Монтефіоре-Ейнштейна.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень