fbpx
Slow news

Universe запускає мобільний конструктор для створення сайтів 

Користувачу пропонують макет відповідно до запиту
Бондар Каріна, 29.07.2023

Компанія Universe презентує бета-версію мобільного конструктора сайтів на основі штучного інтелекту для iOS.

“Коли ми збиралися розробити те, що в кінцевому підсумку стане Universe, наша місія була чіткою — надати будь-кому можливість створити мобільний сайт. Generate AI дозволяє нам робити це на абсолютно новому рівні: просто скажіть GUS, що у вас на думці, і він створить це для вас, — заявив генеральний директор Universe Джозеф Коен. — Тепер кожен користувач нашої програми для iOS може спробувати бета-версію GUS. Ми сподіваємося, що зможемо дати кожному впевненість і підтримку в дизайні — від майстрів татуювань до генеральних підрядників і студентів, від провидців до прагматиків”.

Створення сайту розпочиналося з текстового спілкування. Після того, як користувач відповість на запитання, який саме сайт хоче створити, програма запропонує відповідний макет.

Інструмент дає користувачам змогу описувати свої наміри і створювати вебсайт із домашньою сторінкою, внутрішніми сторінками, текстом і зображеннями, а також розділами для конкретного бізнесу для подій, бронювань тощо.

Створений макет можна редагувати вручну, доторкаючись до елементів, які треба змінювати, поки не отримаєш бажаний результат.

Наразі бета-версія GUS доступна для всіх користувачів, які оновлюють свою програму Universe на iOS.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень